Local Disco Allnighter Showcase

4 marca 2023, Sobota

TANZ BAR

3 Maja 18, Szczecin

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Zapraszamy na noc z selekcją muzyki od lokalnych wojowników eklektyzmu – ekipy Local Disco Allnighter, w osobach:
🔸CLVN (jeśli kojarzysz Electric Rudeboyz, to jeden z nich) na undergroundowej scenie istnieje od samych początków clubbingu w PL, można śmiało powiedzieć, że tworzył tę scenę w Szczecinie, grając w takich miejscach jak: Cafe 1966, Tama, Virus, Sonar, Cafe Brama. Był także redaktorem w legendarnym już Radio ABC, a także dyrektorem artystycznym Boogie Brain Festiwal i ściągał do Szczecina takich artystów jak: SBTRKT, LTJ Bukem, Roy Ayers, Buraka Som Sistema, Dimlite i wielu innych.
soundcloud.com/bassandculture
🔸Speek miksowanie muzyki rozpoczął w audycjach radiowych Funk With Me w szczecińskiej rozgłośni ARP oraz w podcastach Groove Selection w duńskim radiu AASR. W selekcji jego płyt można zasłyszeć szerokie spektrum gatunków – od jazzu, soulu przez skoczne disco po house i techno, podszyte kwaśnym basslinem. W zeszłym roku ukazał się jego remiks, w ramach winylowego wydawnictwa Sampler Vol. 8 z oficyny The Very Polish Cut-Outs.
soundcloud.com/speekmusic
🔸Tropiki czyli Michał Urban to obecnie jeden z najpłodniejszych producentów w Szczecinie, a jego sceniczny pseudonim idealnie oddaje klimat jego muzyki: disco, funk i neony, Kalifornia, szczypta lat osiemdziesiątych, ale tu i teraz. Na swoim koncie ma dwie EP, wydane za pośrednictwem Flirtini Records oraz Grill-Funk.
soundcloud.com/tropikitropics
🔸Człowiek to muzyczny podróżnik, lubujący się w nieoczywistych brzmieniach i żywych instrumentach. Uważnie wsłuchujący się w sekcję rytmiczną, szukający dobrze opowiedzianych historii w harmonii i melodii. Miał piątkę z muzyki – umie klaskać na 7/4 i odróżnia skrzypce od altówki.
www.mixcloud.com/dobryczlowiek/

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →