LITTLE BIG | KATOWICE [ODWOŁANY]

20 listopada 2022, Niedziela

Klub Studio

Budryka 4, Kraków, Kraków

Start: godz. 20:00

Podziel się:

KONCERT ODWOŁANY

ZMIANA DATY – z 12.11.2022 na 20.11.2022

ZMIANA MIEJSCA – z KLUB STUDIO w Krakowie na WALCOWNIA w Katowicach


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

bramka – 19:00
start – 20:30

Little Big wracają do Polski! Po 3 letniej przerwie grupa wystąpi na dwóch klubowych koncertach, które odbędą się 12 listopada w krakowskim Studio oraz 21 listopada w warszawskiej Progresji! 

Little Big od wielu lat podbijają parkiety na całym świecie. Mają na koncie cztery albumy studyjne, kilkanaście fantastycznych klipów satyrycznych oraz miliony odsłon na platformach streamingowych. Od początku swojej kariery znakomicie odnajdują się w mediach społecznościowych nawiązując do narodowych stereotypów w Rosji. Jednym z pierwszych bardzo popularnych hitów był utwór “From Russia With Love”, który najpierw pokochała Europa wschodnia, a następnie cały kontynent. Przez lata swoich dokonań zgrany kolektyw stał się czołówką światowego rave’u.

Wydany w październiku 2018 roku trzeci album studyjny „Antipositive, Pt.2” błyskawicznie wskoczył na numer #3 na rosyjskiej liście Apple Music, a teledysk do numeru „Skibidi” stał się sensacją w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Taniec z klipu długo utrzymywał się jako viral na całym świecie. Obecnie numer ma 633 miliony wyświetleń na Youtube. Little Big mogą pochwalić się również występami na największych festiwalach muzycznych w Europie tj: Sziget, Dour, Lowlands, Paaspop, Couvre Feu, Motocultor oraz udziałem w konkursie Eurowizji 2020, gdzie zaprezentowali utwór “Uno”. Wśród inspiracji grupy znajdują się tacy artyści jak: The Prodigy, Scooter, Cannibal Corpse, Nirvana czy DJ Paul. Na jesiennej trasie na pewno nie zabraknie także najnowszych singli Little Big – “Generation Cancellation”, “A Lot of Money” czy “WE ARE LITTLE BIG”!

LITTLE BIG TOUR 2022

📅 12.11.2022
Kraków @ Studio

📅 21.11.2022
Warszawa @ Progresja

⚠️ Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
❌ Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

➡ LITTLE BIG – rave

🌐 www.facebook.com/littlebigbandofficial
🌐 littlebig.band/
🌐 www.instagram.com/littlebigband/

🔊 “SKIBIDI” – www.youtube.com/watch?v=mDFBTdToRmw
🔊 “FARADENZA” – www.youtube.com/watch?v=1t_sMynan_k
🔊 “UNO” – www.youtube.com/watch?v=L_dWvTCdDQ4

—————————————

Wpadaj na Instagram ➡ bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil ➡ bit.ly/Nasz–Facebook

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

LITTLE BIG | KATOWICE [ODWOŁANY] | 20 listopada 2022, Niedziela, Klub Studio

Biletomat.pl
135 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →