Lindsey Stirling / 23 VII 2023 / Sopot

Lindsey Stirling / 23 VII 2023 / Sopot

23 lipca 2023, Niedziela

Opera Leśna, Sopot

Stanisława Moniuszki 12, Sopot

Start: godz. 18:00

Podziel się:

#classicalcrossover #instrumentalmusic #sopot
🇵🇱 O Lindsey Stirling było głośno jeszcze przed premierą debiutanckiego albumu, a czas pokazał, że nie straciła zdobytych szczytów, tylko podbiła nowe, bez mrugnięcia okiem mieszając elektronikę, muzykę klasyczną i folk. Nie pomylicie jej z nikim innym – warsztat muzyczny i występy Lindsey są niezwykłe i absolutnie nie możecie przegapić okazji, by zobaczyć ją w Sopocie!

🇬🇧 Lindsey Stirling is a one-of-a-kind violinist, who has mixed electronics, classical music and folk together and she made it so good, we just cannot get enough!

🎻 𝗟𝗜𝗡𝗗𝗦𝗘𝗬 𝗦𝗧𝗜𝗥𝗟𝗜𝗡𝗚 🇺🇸 classical crossover:
Lindsey Stirling doskonale wie, że jedyną granicą artysty wybitnego jest granica jego własnej wyobraźni, więc Amerykanska wspina się tak wysoko, jak potrafi i nie uznaje żadnego tabu. Jest przebojowa, ma świetnie wymyśloną oprawę graficzną, ale jej najważniejszą składową pozostają horyzonty szerokie wzdłuż i wszerz jak wszystkie stany USA. To właśnie brak jakichkolwiek twórczych kompromisów pomógł jej wspiąć się na szczyt popularności, bo skrzypaczka z Los Angeles robi, co chce. Łączy współczesną muzykę klasyczną z popem, dubstep z przenikliwie chłodnym folkiem, subtelne melodie z kwaśnym electro – a wszystko to brzmi spójnie, bez cienia niepewności czy chaosu. Debiutancki krążek wydała już jedenaście lat temu, ale wciąż jest tak samo pewna swego i tu należy upatrywać głównej przyczyny jej sukcesu.
🔗 www.facebook.com/lindseystirlingmusic
🔗 www.youtube.com/watch?v=EJ09pSuA9hw
🔗 www.instagram.com/lindseystirling/

🤘 Organizatorzy | Hosts:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod
B90
www.b90.pl
www.facebook.com/B90klub
www.instagram.com/klub_b90

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →