Light Star Guiding | Jazz Po Polsku Live Sessions #JazzSession134

Light Star Guiding | Jazz Po Polsku Live Sessions #JazzSession134

2 listopada 2022, Środa

BARdzo Bardzo

Nowogrodzka 11, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

„Cały nasz materiał jest współtworzony przez wszystkich członków zespołu. Staramy się osiągnąć brzmienie przekraczające granice pomiędzy poszczególnymi gatunkami muzycznymi w „nie oczywisty” sposób poprzez bycie wrażliwym i szczerym wobec rzeczy, które są dla nas naprawdę ważne. Biorąc pod uwagę różnorodne muzyczne korzenie, nasze brzmienie jest opisywane jako Electro – Trance – Folk – Free Jazz z wyczuwalnym klimatem lat 70-tych…. Nawet niezły opis, z którym do pewnego stopnia się zgadzamy.”
🎵SKŁAD:
Ray Dickaty – saksofon
Mikołaj Poncyljusz – gitara
Mateusz Woźniak – kontrabas
Dominik Mokrzewski – perkusja
🎵 PLAN WIECZORU:
🕖 20:00 ▶ Koncert & Rozmowa z Artystą
MIEJSCE: ul. Nowogrodzka 11, Warszawa
BILETY: koncert ▶ 60zł
🔧 Organizacja & produkcja:
Gniewomir Tomczyk | Jazz Session
tel. 784-691-601
gniewomir. tomczyk@gmail. com
Jakub Krzeszowski | Jazz Po Polsku
jazzpopolsku@gmail.com
___________________________
Koncert odbędzie się w ramach projektu JAZZ PO POLSKU „Live Sessions for China and Korea 2022”, w ramach którego publiczność będzie miała okazję nie tylko posłuchać autorskiej muzyki czołowych polskich jazzmanów, ale także wziąć udział w nagraniach koncertów. Zarejestrowane w formie audio i wideo występy zostaną następnie wydane w azjatyckich serwisach streamingowych.
Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Patronat honorowy nad projektem objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Rafał Trzaskowski, Ambasada RP w Seulu, Konsulat Generalny RP w Kantonie, Konsulat Generalny RP w Szanghaju, Instytut Polski w Pekinie.
Partnerami projektu są: Fundacja Instytut Dyplomacji Gospodarczej, Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu, Stowarzyszenie Pomorskie w Chinach, Fundacja BARdzo Bardzo, Jazz Session.
Patroni medialni: Radio Nowy Świat, Magazyn Jazz Forum, Jazzsoul, Chiny24.com.pl, Radio Jazz Po Polsku.
www.jazzpopolsku.pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →