Letnie warsztaty w DKŚ • Szydełkowanie maskotek na Foksal 11

Letnie warsztaty w DKŚ • Szydełkowanie maskotek na Foksal 11

4 sierpnia 2022, Czwartek

Dom Kultury Śródmieście w Warszawie

Smolna 9, Warszawa

Start: godz. 17:30

Podziel się:

Serdecznie zapraszamy na warsztat szydełkowania maskotek!
Na zajęciach uczestnicy dowiedzą się, co można wyczarować na szydełku, gdzie szukać inspiracji, jak czytać schematy i przede wszystkim jak wyszydełkować piękne zwierzątko.
Każdy z przybyłych otrzyma schemat maskotki, którą będziemy dziergać oraz wszystkie potrzebne materiały (włóczki, szydełko, znaczniki, wypełnienie oraz oczka).
Urocza maskotka jest idealnym prezentem dla mniejszych i większych, ozdobą dziecięcego pokoju, a także dumą z pracy własnych rąk.
Prowadzenie: ZARADNE.
Zaradne to firma organizująca warsztaty rękodzieła, podczas których nie tylko przypominamy dawne, często zapomniane techniki twórcze, ale także pokazujemy, jak bardzo w obecnych czasach potrzebujemy wytchnienia i satysfakcji, którą daje nam tworzenie rzeczy własnoręcznie. Prowadzące warsztaty to ekspertki w swoich dziedzinach, które uwielbiają zarażać miłością do rękodzieła! 🙂
Kiedy?
4 sierpnia 2022 (czwartek)
Godzina?
17.30–20.30
Koszt?
70 zł
Gdzie?
Pracownie Artystyczne, ul. Foksal 11 (IV p., wejście z bramy)
* Warsztat skierowany jest do osób, które trzymały już kiedyś szydełko w rękach i wiedzą, czym są: łańcuszek, słupek i półsłupek.
Jeśli jednak nie wiesz o czym mowa, a bardzo chcesz wziąć udział w warsztacie, napisz na adres: a.michno@zaradne.com, a zostaniesz wtajemniczony 🙂

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →