LEKCJA GRANKA z Melanią . – CDJe dla początkujących

14 stycznia 2023, Sobota

Klub Poczta Główna

Westerplatte 20, Kraków

Start: godz. 12:00

Podziel się:

Zapraszamy na 4-godzinny warsztat, na którym poznacie podstawy miksowania na CDJ. Spotkanie dedykowane jest początkującym osobom stawiającym pierwsze kroki w DJingu. Skupimy się na przedstawieniu sprzętu i jego możliwości przedstawiając możliwy wachlarz działań na nim. Będzie też czas na postawienie pierwszych kroków w miksowaniu!
🌚 Zapisy: forms.gle/LNNzNu54NFy3ARvv9
Zgłoszenia przyjmujemy do 11.01.23 do godziny 23:59. Informację o zaproszeniu na warsztat dostaniecie na maila. Sprawdzajcie spam.
Ilość miejsc: 10
Wstęp: bezpłatny*
Miejsce: Poczta Główna
Godziny: 12:00 – 16:30 (4 godziny + 2 x 15 min przerwy)
🐶 Melania pochodzi z Polski, ale jest niezwykle widoczna w międzynarodowym świecie techno. Paliwem jej setów jest głód nowych dźwięków i doznań, jakie dają zaskakujące zestawienia i kontrasty, dzięki którym przekracza gatunkowe granice. Melania celuje w wysoce dynamiczne brzmienie pełne szybkich zwrotów akcji. W jej miksach nie brakuje porywających, podniosłych momentów czy basowych mutacji, w których breakbeaty i drum&bass są ze swadą wtłoczone między ciężkie, bigroomowe beaty. Na co dzień mieszka w Berlinie, ale jest rezydentką poznańskiego Projekt LABu i częścią paryskiej załogi RAW.
Soundcloud: soundcloud.com/melania_dot
Instagram: www.instagram.com/melania_sound/

Partnerki i Partnerzy: Miasto Kraków, Poczta Główna
*Wydarzenie zorganizowane w ramach Stypendium Twórczego Prezydenta Miasta Krakowa.
☁ Wydarzenie jest częścią Szkoły Granka. Więcej informacji wkrótce. Zapraszamy na nasz Instagram: www.instagram.com/granko.school/

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →