Lato na Pradze z Aperol Spritz / sanah / 22 lipca 2021

Lato na Pradze z Aperol Spritz / sanah / 22 lipca 2021

22 lipca 2021, Czwartek

Praga Centrum

Szwedzka 2/4, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Miejski festiwal „Lato na Pradze” powraca z drugą edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i twoich znajomych.
Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo – to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.
Jak lato i muzyka, to tylko z Aperol Spritz 🍊 W tym roku ponownie będziecie mogli poczuć pomarańczową, wakacyjną energię!
Czwartki z Aperol Spritz to wyjątkowy cykl koncertów, podczas których będziecie mogli poczuć beztroski klimat marki, chillować ze znajomymi w specjalnie stworzonej dla Was strefie i oczywiście delektować się orzeźwiającym Aperol Spritz.

• sanah na Pradze – 22.07.2021 •
sanah to niekwestionowane objawienie polskiej sceny muzycznej. Została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów dekady. Każda jej piosenka to niekwestionowany hit – „Szampan”, „Melodia”, „No Sory”, „Bujda”, „Oczy”, „Ale Jazz” to tylko niektóre z nich, a można by wymieniać jeszcze długo.
Koncert Królowej Dram podczas Lata na Pradze 2020 cieszył się tak dużą popularnością, że Artystka musiała wystąpić aż dwa razy tego samego dnia! Jej debiutancka trasa koncertowa „#NoSory Tour” wyprzedała się w ekspresowym tempie.
Teraz sanah wkracza w nowy etap i prezentuje swoje kolejne alterego, Irenkę.

Data: 22 lipca 2021
Otwarcie: 18:00
Start: 19:30
Miejsce: Praga Centrum

• • •
Praga Centrum
ul. Szwedzka 2/4 Hala 10
03-429 Warszawa
www.pragacentrum.pl

Przestrzeń funkcjonować będzie według aktualnych zasad reżimu sanitarnego z zachowaniem odpowiednich form bezpieczeństwa. Na miejscu czekać na Was będą płyny do dezynfekcji rąk, pozwalające na uczestnictwo w wydarzeniu w warunkach sterylnych.
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19


Zobacz także