KULturalia 2023 | Lublin

26 maja 2023, Piątek

Dziedziniec Gmachu Głównego KUL

Al. Racławickie 14, Lublin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Dni Kultury Studenckiej – KULturalia (wcześniej pod nazwą Kulaż) to cykliczny, sztandarowy projekt Uczelnianego Samorządu Studentów KUL, organizowany od 1974 roku i promujący wysoką kulturę studencką.

Przedsięwzięcie na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń akademickich, realizowanych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Cieszy się ono popularnością wśród studentów i mieszkańców Lublina. Posiada także ugruntowaną pozycję wśród lubelskich imprez kulturalnych. KULturalia jako jedyne w Polsce odbywają się bez udziału podmiotów powiązanych z branżą alkoholową oraz tytoniową.

Celem wydarzenia jest animacja życia akademickiego oraz integracja środowiska studenckiego. W tym roku wydarzenie spełnia także rolę charytatywną – częściowy dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie.

Kulminacyjnym punktem tegorocznych KULturaliów są dwudniowe KULturaliowe Koncerty Muzyczne z udziałem znamienitych gwiazd.
W dniach 26-27.05.2023 roku na Dziedzińcu Gmachu Głównego KUL wystąpią: Sylwia Grzeszczak, Happysad, Ania Karwan oraz Natalia Szroeder.


🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

KULturalia 2023 | Lublin | 26 maja 2023, Piątek, Dziedziniec Gmachu Głównego KUL

Biletomat.pl
25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →