Krzysztof Antkowiak - Koncert Jubileuszowy

Krzysztof Antkowiak – Koncert Jubileuszowy

17 marca 2024, Niedziela

KIJ - Multitap & Cocktail Bar

Stefana Jaracza 45, Łódź

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Zapraszamy na wyjątkowy koncert Krzysztofa Antkowiaka, w końcu…jubileuszowo!
50 lat na karku 😉
45 lat na scenie
35 lat od debiutu w Opolu
Recital pełen wartościowych tekstów, pięknej muzyki, niepowtarzalnego, magicznego klimatu i bardzo dobrego, bezpośredniego kontaktu z publicznością. Nie zabraknie wzruszeń i refleksji.
W koncercie usłyszymy przekrojowy materiał z twórczości artysty m.in. utwory, do których teksty napisał Grzegorz Ciechowski jak i utwory Toma Waitsa w tłumaczeniach Romana Kołakowskiego, Bułata Okudżawy i wielu innych. Każdy Jego koncert jest niezapomnianym przeżyciem.
Krzysztof Antkowiak jest jednym z bardziej charakterystycznych i charyzmatycznych wokalistów swojego pokolenia. Artysta, który popularność zdobył jako nastolatek pod koniec lat 80 utworem “Zakazany owoc”. Występuje od 5 roku życia. Współpracował z Grzegorzem Ciechowskim, Edytą Górniak, Justyną Steczkowską, komponował, koncertował, gra w filmach i serialach. W 2015 roku powrócił projektem muzycznym SIMPLEFIELDS “Dirt on TV”, a w roku 2021 otrzymał platynową płytę za album “Zostanie mi muzyka”. Był uczestnikiem VIII edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zajmując II miejsce. Nawiązuje do brzmień lat ’70 i ’80, a także współczesnych.
Wasza energia dopełni całości!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →