Ochman

Krystian Ochman Powraca na Scenę: Trasa Koncertowa Jesień-Zima 2023/2024

13 lutego 2024, Wtorek

Polska

Polska, Polska, cały kraj

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Krystian Ochman, znany z niepowtarzalnej energii sceniczej i wyjątkowego głosu, ogłosił swoją najnowszą trasę koncertową na jesień i zimę 2023/2024. Po sukcesie debiutanckiego albumu „Ochman”, który zdobył status Złotej Płyty, i emocjonującym udziale w konkursie Eurowizja 2022, artysta wraca do swojej największej pasji – występów na żywo.

Wyjątkowe Doświadczenie Koncertowe: Ten okres trasy to nowe doświadczenie zarówno dla Ochmana, jak i dla jego fanów. Artysta planuje występy w kilku klubach, co jest odpowiedzią na prośby fanów o zobaczenie go w bardziej luźnej i energetycznej atmosferze. Otwarcie drzwi na koncerty zaplanowano na godzinę 18:30, by każdy mógł wygodnie zająć miejsce i przygotować się na niezapomniane wrażenia.

Nowa Muzyka i Niespodzianki: W ramach trasy koncertowej, oprócz znanych już hitów, Krystian Ochman zaprezentuje nowości z nadchodzącej płyty. Fani mogą spodziewać się wysokiej jakości wykonania, zarówno pod względem wokalnym, jak i wizualnym. Artysta znany jest z dbałości o każdy szczegół swoich występów.

Zakończenie Studiów Artysty: Warto wspomnieć, że przerwa w karierze Ochmana była spowodowana koniecznością zakończenia studiów i obrony pracy dyplomowej. Teraz, z nową energią i inspiracjami, powraca na scenę, aby dzielić się swoją pasją z publicznością.

Zaproszenie: W oczekiwaniu na nowy album Krystiana Ochmana, wszystkich fanów i miłośników dobrej muzyki zapraszamy na jego koncerty. Będzie to wyjątkowa okazja, by doświadczyć energii i emocji, które towarzyszą występom tego utalentowanego artysty.

Krystian Ochman Powraca na Scenę: Trasa Koncertowa Jesień-Zima 2023/2024 | 13 lutego 2024, Wtorek, Polska

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →