Koncert Walentynkowy | Bo miłość to sen… | 14.02.2023 | Klub Studio

14 lutego 2023, Wtorek

Klub Studio

Budryka 4, Kraków, Kraków

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Po niespełna roku od II Koncertu Zimowego zatęskniliśmy na AGH za organizacyjnym zamieszaniem, za publicznością, ale przede wszystkim za MUZYKĄ. I zadaliśmy sobie pytanie – o czym można zagrać i zaśpiewać najpiękniej? No jak to? O MIŁOŚCI! O miłości we wszystkich jej odsłonach – szczęśliwej, nieszczęśliwej, spełnionej, platonicznej, tragicznej, zabawnej, takiej na zawsze i takiej zdradzonej, o radosnej, o trudnej, o każdej!
I tak się trafiło przypadkiem, że akurat w Klubie Studio był wolny termin 14 lutego…

Kraków, Klub Studio – ul. Budryka 4 14.02.2023 📍 📆
👉 Otwarcie bram: 17:30
👉 Start koncertu: 18:00

A więc zapraszamy Was! Panie, Panowie – zabierzcie swoje Miłości do nas na koncert w tym dniu. Możecie zrobić swoim połówkom piękną niespodziankę, zwłaszcza, że na mieście wszystkie stoliki będą zajęte, a u nas można też przysiąść, napić się wina i utonąć w słowach, dźwiękach i spojrzeniach.
Sam Mistrz Andrzej Poniedzielski poprowadzi dla Państwa ten koncert i zaśpiewa, i powierszuje. Anna Jurksztowicz zaczaruje swoim uśmiechem, energią i wspaniałym głosem. Z piosenki Jerzego Filara wzięliśmy tytuł „Bo miłość to sen…”, ale obiecał też kultowe, przejmujące „Cienie” do tekstu Jacka Cygana. Robert Kasprzycki – jeden z naszych najbardziej krakowskich songwriterów, na niego po prostu się chodzi. Zespół Póki Co łączy świetne teksty z wyjątkową ekspresją i ciekawymi aranżacjami. Kasia Biesaga zabierze nas w świat folku, świat miłości prostej i czystej, a Tomek Lewandowski, Radek Michalik, Gabi Gunia, Łukasz Nowak i Adam Marańda w sam środek historii najpiękniej opowiedzianych muzyką.
Artystom towarzyszył będzie znakomity, powołany do tego projektu zespół w składzie: Robert Szewczuga – bas, kierownik muzyczny, Mirek Hady – perkusja, Łukasz Pilch – gitary, Michał Rorat – klawisze, Jarek Spałek – trąbki.
To wszystko 14 lutego o godz. 18.00 w Klubie Studio – na żywo!
A zaprasza – jak zawsze – Rektor AGH, prof. Jerzy Lis, którego będziemy gościć na widowni.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →