Koncert: Melisa, we watch clouds, Morze i Qx

Koncert: Melisa, we watch clouds, Morze i Qx

3 grudnia 2022, Sobota

Klub Desdemona

Antoniego Abrahama 37, Gdynia

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Klub Desdemona i morenoise.pl zapraszają na koncert, który odbędzie się 3 grudnia (sobota) 2022 roku. Zagrają:

MELISA (Warszawa/Smarzykowo)
(noise rock)
Melisa to noiserockowe trio w składzie Mateusz Romanowski, Marcel Gawinecki oraz Antoni Zajączkowski. Grupa, w lekko zmienionym składzie, była aktywna w latach 2014-2017. W tym okresie wydała dwa albumy „Dla Melizy” (2015) oraz ”Wszystkie nasze kwiaty będą gnić” (2017), które zdobyły uznanie na niezależnej scenie gitarowej. Koncert odbędzie się zaraz po premierze nowego albumu, „Zasługuję na istnienie”.
Zespół łączy agresywną, hałaśliwą muzykę z pogranicza hardcore’a, math-core’a i shoegaze’u ze społecznie zaangażowanymi tekstami dotykającymi kwestii takich jak samotność osób starszych czy oswajania nacjonalizmu przez polityczne centrum.
💥FB: facebook.com/melisawpierdol/
💥BC: melisa.bandcamp.com/
💥IG: instagram.com/twoja_melisa

WE WATCH CLOUDS (Warszawa)
(posthardcore, emo, screamo)
we watch clouds to zespół, który zabierze was w podróż po wszystkim, czego można oczekiwać od nowoczesnego screamo. Zmiany tempa, trochę miłych melodyjek, gęsta perkusja i niezmienne wrzaski. Podobno najlepiej wypada na żywo. Skład:
Artur Tomczyński – gitara,wokal
Maciej Tomczyński – perkusja
Jan Boguszewski – bas
Artur Koszałko – gitara

FB: www.facebook.com/wewatchclouds/
IG: www.instagram.com/wewatchclouds/
BC: wewatchclouds.bandcamp.com/

MORZE (Trójmiasto)
(noise, experimental, psychedelic, trans)
Morze to zespół, ale także rodzaj energii, jak morze. Skład: Piotr Czerski (g), Jacek Jewuła (dr), Paweł Wojciechowski (b)
morze.audio/
morzeaudio.bandcamp.com/

QX (Poznań)
(emo, noise pop)
Qx (czyt. Kuczi) to solowy projekt poznańskiej artystki, Natalii Kozłowskiej (aka. Kudłata). Tematyką porusza się w obszarach trudnych, wypieranych, pomijanych i przemilczanych. Wykonawczyni i kompozytorka podnosi głos, który przez tak długi czas utykał w gardle. Po co? Aby znaleźć ukojenie i spokój, zrozumieć siebie, swoje emocje. Aby zachęcić odbiorców i odbiorczynie do rozważań nad własnym ja, zarówno świadomym i pewnym, jak i wstydliwym i schowanym. Tu nie ma miejsca na pominięcie. Live Qx (standardowo) zapewni Wam porcję smutku, śmiechu i cringeu pomieszanego ze Stand-Upem. Ilość poszczególnych składowych jest zależna od aktualnego samopoczucia artystki. Żaden z występów się nigdy nie powtórzy, astronomowie radzą: ZBIERZ JE WSZYSTKIE! Natalia Kozłowska to prezeska Stowarzyszenia Miłość Krąży, multiinstrumentalistka, wokalistka, kompozytorka. Udziela się w projektach: Salto Śmierci, Polonia Disco oraz w (zamrożonej) Musze Ladaco. Bookerka i promotorka. Inżynierka Mechaniki i Budowy Maszyn. Opiekunka królika Nitro. Pływaczka, rowerzystka. W wolnym czasie nie ma wolnego czasu. Podróżuje z delfinem i papugą. Lubi: deszcz, wiatr, jak mróz szczypie w nogi i policzki. Nie lubi: mleka, budyniu, jajek.

 

Klub Desdemona
Abrahama 37, Gdynia
3 grudzień (sobota) 2022 r.
Godz. 19.00
(godziny mogą ulec zmianie)
BILETY: 30-40 zł (wg. uznania)
Osoby poniżej 18 lat wstęp WOLNY po okazaniu legitymacji szkolnej pod opieką osoby dorosłej.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →