Koncert finałowy Szczecińskiego Tygodnia Reformacji: TGD

Koncert finałowy Szczecińskiego Tygodnia Reformacji: TGD

31 października 2023, Wtorek

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Małopolska 48, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

 

📆  Nie przegap Finałowego Koncertu Zespołu TGD na zakończenie Szczecińskiego Tygodnia Reformacji!

 

Zakończenie Szczecińskiego Tygodnia Reformacji, 31.10.2023 w Święto Reformacji

Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie

Czy jesteś gotów na wyjątkowe doświadczenie muzyczne, duchowe i kulturowe? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość! Jeden z najbardziej uznanych zespołów muzycznych w Polsce w dziedzinie muzyki gospel i chrześcijańskiej – TGD – wystąpi na wielkim finale Szczecińskiego Tygodnia Reformacji. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

TGD to nie tylko gospel. Ich repertuar to fantastyczna mieszanka różnych stylów muzycznych – od soulu, przez rock, aż po elementy muzyki klasycznej. Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie, ponieważ zespół TGD zawsze oferuje więcej niż tylko muzykę. To również głęboko duchowe doświadczenie, które porusza serca i umysły.

Nie ma lepszego sposobu na zakończenie Tygodnia Reformacji niż wspólne świętowanie i dzielenie się pozytywną energią. Niezależnie od Twojego wieku, przekonań czy gustu muzycznego, koncert zespołu TGD to wydarzenie, które łączy ludzi różnych generacji i środowisk.

Nie przegap tej jednorazowej okazji, aby doświadczyć niezapomnianego wieczoru pełnego muzyki, duchowości i inspirujących momentów. Zaplanuj swój udział w finale Szczecińskiego Tygodnia Reformacji i bądź częścią tego niezwykłego wieczoru.

Do zobaczenia na koncercie!

Zobacz więcej o TGD.

Organizator:
Komitet Organizacyjny Szczecińskiego Tygodnia Reformacji
W składzie 6 wspólnot chrześcijańskich Szczecina
reformacja.szczecin.pl/ 

Koncert finałowy Szczecińskiego Tygodnia Reformacji: TGD | 31 października 2023, Wtorek, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →