KMFDM | Wrocław

KMFDM | Wrocław [ODWOŁANE]

18 października 2023, Środa

Akademia CLUB

Grunwaldzka 67, Wrocław

Start: godz. 18:30

Podziel się:

WYDARZENIE ODWOŁANE

ZMIANA DATY – z 29.05.2022, PRZENIESIONY na 18.10.2023

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

 

Nowa data koncertu!
W związku ze zmianą planów koncertowych KMFDM koncert zostaje przełożony na nowy termin – 18.10.2023! Bilety zachowują swoją ważność!
Legenda rock’a industrialnego – KMFDM, 18 października 2023 roku wystąpi we wrocławskim klubie Akademia!

KMFDM
Support: Jesus On Extasy

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌ Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody: bit.ly/ZGODA_WB
🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ KMFDM (KMFDM Records / Metropolis Records / Niemcy) – Ultra-Heavy Beat, industrial

KMFDM to niemiecki zespół założony w 1984 roku przez Sashę Konietzko. Grupa szybko stała się jednym z czołowych przedstawicieli industrialnej fali (obok m.in. Nine Inch Nails, Ministry czy My Life with the Thrill Kill Kult), która w latach 90’ wstrząsnęła mainstreamem. Pomimo częstych zmian składu na przestrzeni lat, mózgiem KMFDM pozostaje Konietzko, który odgrywa kluczową rolę na każdej płaszczyźnie funkcjonowania zespołu: począwszy od komponowania utworów, na ich postprodukcji kończąc. Za pomocą odważnych, inspirowanych propagandą okładek oraz techno-metalowych hymnów kwartet głosi wizję własnego ustroju politycznego, w którym próżno szukać terroru, przemocy czy totalitaryzmu. Nazwa formacji to skrót od wyrazów Kein Mehrheit Für Die Mitleid (bez współczucia dla większości). Grupa po dłuższej przerwie powraca do Polski na jedyny koncert, na którym nie może zabraknąć fanów mrocznych, acz tanecznych, industrialnych brzmień!

FFO: Nine Inch Nails, Ministry, Einsturzende Neubauten

🌐www.facebook.com/officialkmfdm/

🔈”Megalomaniac”: www.youtube.com/watch?v=xwhOTNQcQq4
🔈”Paradise”: www.youtube.com/watch?v=t3_SfldSFa0
🔈”Anarchy”: www.youtube.com/watch?v=uAOoiIkFQq4

____________________________________________________

Wpadaj na Instagram ➡ bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil ➡ bit.ly/Nasz–Facebook

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

KMFDM | Wrocław [ODWOŁANE] | 18 października 2023, Środa, Akademia CLUB

Biletomat.pl
85 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →