Klej, papier, nożyce – warsztaty kolażu

Klej, papier, nożyce – warsztaty kolażu

23 listopada 2022, Środa

Recepcja

Ruska 46a, Wrocław

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Jak z natłoku otaczających nas obrazów stworzyć swoją własną wizję rzeczywistości? Jak zestawić wycinki, aby powstał istny oksymoron? Dowiemy się podczas warsztatów kolażu ✂️✂️ ✂️
W miłej i luźnej atmosferze skleimy ciekawe wizualnie obrazy. Kolaż to bardzo wdzięczna i przystępna technika. Nie musicie się martwić, jeżeli nie wspominacie zajęć z plastyki zbyt dobrze – wystarczą wycinki, klej, nożyce i nieograniczona wyobraźnia.
Fajnie, jeżeli zabierzecie ze sobą jeden albo kilka inspirujących wycinków gazet. Jeżeli nie, to nie martwcie się, wszystkie materiały będą czekały na Was na miejscu.

Tematy kolażu:
🐠 rybki/ akwarium
🌊 pod prąd/ z prądem

PROWADZĄCA: Justyna. ,,Jestem studentką Grafiki na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Zajmuję się projektowaniem graficznym oraz ilustrowaniem. Moją pasją jest moda, szczególnie vintage oraz fotografia. Kolaże tworzę od dobrych kilku lat, to od nich zaczęła się moja przygoda z ilustracją żurnalową. Obecnie sklejam je digitalowo, głównie przy użyciu zdjęć mojego autorstwa, ale papierowa forma zawsze będzie bliska mojemu sercu”.

Organizatorem spotkania jest Wrocławski Instytut Kultury.
www.instytutkultury.pl
www.facebook.com/wroclawskiinstytutkultury
www.instagram.com/wroclawskiinstytutkultury

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →