Kashell, 12.12.2022, Klub Stodoła (Open Stage)

Kashell, 12.12.2022, Klub Stodoła (Open Stage)

12 grudnia 2022, Poniedziałek

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

TIMETABLE:
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – początek wydarzenia

12 grudnia 2022 w Klubie Stodoła wystąpi Kashell, zespół stworzony przez AbradAba oraz muzyków zespołu COMA.
Formacja zaprezentuje w Warszawie materiał z debiutanckiej płyty, wydanej w 2021 roku.
Wydarzenie odbędzie się na Open Stage. Bilety dostępne w sprzedaży!
Kashell to zespół stworzony przez Marcina (AbradAba) Martena oraz muzyków zespołu Coma: Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina (Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama (Von Marszala) Marszałkowskiego.
Muzycy grają mocno, bezkompromisowo, ale też przebojowo. Abradab to muzyk dobrze znany z formacji Kaliber 44 i z działalności solowej.
W jego dyskografii znajdziemy kilkanaście albumów i niezliczoną ilość wspólnych nagrań, dokonanych z innymi artystami związanym ze sceną hip hopową. Wszystkie są doskonale znane, wiele z nich to już klasyka polskiego rapu.
Muzyków zespołu Coma także nie trzeba specjalnie przedstawiać, na koncie mają dziewięć albumów studyjnych, z których jeden uzyskał status złotej płyty, a dwa platynowej. Każdy, kto widział ich na żywo dobrze wie jaką energię potrafią wygenerować.
Wspólny projekt z AbradAbem to z jednej strony krok w stronę nowych pomysłów i rozwiązań, a z drugiej kontynuacja wszystkiego co było najlepsze w muzyce Comy.
Już 12 grudnia 2022 Ka$hell zaprezentuje warszawskiej publiczności materiał z debiutanckiej płyty, która ujrzała światło dzienne w listopadzie 2021.
Bilety na koncert w Klubie Stodoła są dostępne w sprzedaży.
Kashell
12 grudnia 2022, Klub Stodoła, Open Stage
ul. Batorego 10, Warszawa
****************************************************************************
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →