Kąpiel w dźwiękach mis i gongu + gratis godzinna sesja jogi

15 czerwca 2024, Sobota

Studio Jogi Kerala

Brzezińska 247, Łódź

Start: godz. 17:30

Podziel się:

Kąpiel w dźwiękach mis i gongu + gratis godzinna sesja jogi

W sobotnie popołudnie zapraszamy Was na warsztaty 2️⃣w1️⃣ tj. Kąpiel w dźwiękach – koncert mis i gongu dodatkowo dla chętnych z gratisową godzinną sesja jogi.
Aktywna sesja jogi ma na celu rozgrzać mięśnie, wzmocnić i uelastycznić ciało 🔋a kąpiel w dźwiękach pozwoli w pełni się zrelaksować podczas muzycznej podróży🧘
W czasie zajęć będziecie mieli okazję popracować zarówno z ciałem podczas intensywnej praktyki jogi, jak i z umysłem podczas długiego relaksu.
Kąpiele w dźwiękach są terapią, w której wykorzystuje się misy tybetańskie i gongi. Instrumenty te emitują wibracje przenikające przez całe ciało i docierające do układu nerwowego. Likwidowane są wszelkie napięcia fizyczne, psychiczne i emocjonalne. Działają jak lekarstwo na dzisiejsze czasy, które wywołują w nas przewlekły stres.

Podczas koncertu będziemy mieli okazję zanurzyć się w magicznych tonach mis tybetańskich i głębokich wibracjach gongu, które wprowadzą nas w stan głębokiego odprężenia i medytacji. Te starożytne instrumenty są znane ze swoich właściwości terapeutycznych, wspomagając zarówno ciało, jak i umysł.

Zapewniamy niepowtarzalną atmosferę, sprzyjającą wewnętrznej harmonii i regeneracji. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym melomanem, czy nowicjuszem w świecie dźwiękoterapii, ten koncert dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń.

Kąpiele w dźwiękach:
🌟Pozwalają na głębokie rozluźnienie ciała i umysłu
🌟Wspomagają oczyszczenie organizmu na poziomie komórkowym,
🌟Prowadzą do głębokiego rozluźnienia ciała i umysłu,
🌟Pomagają w redukcji stresu i wyciszenia,
🌟Pobudzają kreatywność i intuicję
Przeciwskazaniami do udziału w koncercie mogą być:
❌.Rozrusznik serca
❌.Epilepsja
📌Miejsce 👉Joga Kerala, ul.Brzezińska 247, Łódź 
⏰Czas 👉 15.06.2024, godzina 17:30-19.30
Rezerwacja miejsc👇
Udział w wydarzeniu po wcześniejszej rezerwacji miejsca -telefonicznie lub SMSem na numer 502-673-542 bądź poprzez wiadomość prywatną 
Do zobaczenia na magicznej praktyce!🧘🏼‍♀️ 🧘🏻
Inwestycja w Twój dobrostan 60 zł. 

Kąpiel w dźwiękach mis i gongu + gratis godzinna sesja jogi | 15 czerwca 2024, Sobota, Studio Jogi Kerala

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →