KAELAN MIKLA | WARSZAWA

9 czerwca 2024, Niedziela

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

❄️Damskie trio Kælan Mikla oczaruje nas w czerwcu swoim przesiąkniętym islandzką aurą post-punkiem dwukrotnie – 8 czerwca w poznańskim klubie 2Progi oraz dzień później w stołecznej Hydrozagadce.

Jeśli w rozwój zespołu angażuje się sam Robert Smith z The Cure, to musi być w nim coś wyjątkowego. Legendarny muzyk wkręcił trio na kilka festiwali i koncertów, podczas których Islandki dzieliły sceny m.in. z Pixies, Slowdive, Deftones czy Placebo i konsekwentnie podbijały serca coraz liczniejszej publiczności. Ciężko się temu jakkolwiek dziwić, bo twórczość Kælan Mikla jest w pewnym sensie zaraźliwa – idealne połączenie syntezatorów z onirycznymi wokalami przenosi nas do Krainy Ognia i Lodu, a same kompozycje trafiają prosto w duszę miłośników mrocznej i posępnej, ale też przebojowej muzyki. Oczarował się nimi również Ville Valo, który zaprosił formację na trasy u jego boku po Stanach i Europie, więc jeśli w Waszych słuchawkach często goszczą post-punkowe, dark popowe i synthowe klimaty, to tych koncertów nie możecie przegapić!

Kælan Mikla

📅8.06.2024
📍Poznań, 2Progi

📅9.06.2024
📍Warszawa, Hydrozagadka

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡Kælan Mikla (Islandia) – post punk

🌐 www.facebook.com/Kaelanmikla

🌐 www.instagram.com/kaelanmikla

🔊”Hvítir Sandar” feat. Alcest: www.youtube.com/watch?v=EKts4tF9ue8

🔊”Næturblóm”: www.youtube.com/watch?v=Ki05waE03Kc

🔊”Kaltl”: www.youtube.com/watch?v=ImyPz4tqPFU

KAELAN MIKLA | WARSZAWA | 9 czerwca 2024, Niedziela, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
95 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →