Juwenalia Śląskie 2024 | Katowice

Juwenalia Śląskie 2024 | Katowice

23 maja 2024, Czwartek

Katowice Mariacka

Mariacka, Katowice

Start: godz. 17:00

Podziel się:

JUWENALIA ŚLASKIE 2024

HEJ LUDZIE! STARTUJEMY!

NIE ZWLEKAJ I ŁAP KARNETY EARLY BIRDS!

Juwenalia Śląskie to prawdopodobnie najlepsza i najbardziej wyczekiwana impreza muzyczna Katowic. Coroczne święto wszystkich studentów Śląska ma długą i bogatą historię, a jego korzenie sięgają lat pierwszej połowy 90-tych. Juwenalia Śląskie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników spontanicznej, beztroskiej, studenckiej zabawy, której towarzyszą koncerty topowych polskich wykonawców.

Naszą pasję do muzyki i studenckich tradycji staramy się przekuć w organizację festiwalu skierowanego przede wszystkim do ludzi młodych, ale wierzymy, że nasze spójne i zarazem ekscytujące line-upy znajdą uznanie wszystkich poszukujących muzycznych świeżości i wysokiej artystycznej jakości. W naszym majowym mixie nie zabraknie też szaleństwa i improwizacji, którymi przesiąknięta będzie oprawa całego wydarzenia.

Po raz kolejny zapraszamy Was do przepięknego Katowickiego Parku Leśnego gdzie będziecie mogli wziąć udział w trzydniowej, fantastycznej muzycznej podróży przygotowanej przez ponad 20 wykonawców. Oprócz głównej sceny, na której jak co roku pojawią się wielkie nazwy, czekać na Was będzie też strefa muzyki klubowej. A wszystko to w klimacie MEGA GARDEN PARTY wypełnionego masą różnorodnych atrakcji!

Line-up:

🟡23 maja (czwartek) – Daria Zawiałow, Bryska
⚪️24 maja (piątek) – Chivas, Inee, Opał, Guzior, Janusz Walczuk
🔵25 maja (sobota) – Gibbs, Lordofon, The Dumplings

Kolejne ogłoszenia już niebawem! Stay tuned!

Juwenalia Śląskie 2024 | Katowice | 23 maja 2024, Czwartek, Katowice Mariacka

Biletomat.pl
74 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →