Julia Żugaj

Julia Żugaj | Płock

20 lipca 2024, Sobota

Amfiteatr Płock

Rybaki 15, Płock

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Zapraszamy na LETNIĄ TRASĘ Julii Żugaj, gdzie magia spotyka się z muzyką! Gdy słońce zaczyna zachodzić, a niebo mienić się będzie kolorami, przygotuj się na niezwykłe doświadczenie! Julia zaśpiewa piosenki z płyty “Miłostki” oraz swoje ulubione covery!

Przed koncertem Kamila i Kuba przywitają Cię swoimi utworami z debiutanckiej płyty K+K, rozgrzewając atmosferę. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! ✨

Cała trasa koncertowa ma też syreni klimat, który dodaje nutkę tajemniczości i uroku. Tak więc, przygotuj się na muzyczną ucztę pełną magii, energii i… może nawet spotkasz syreny na swojej drodze! 🐥

Julia Żugaj Tour:
16.06.2024 – Ustroń | Amfiteatr
30.06.2024 – Koszalin | Amfiteatr im. Ignacego Jana Paderewskiego
12.07.2024 – Poznań | Skwer Play
14.07.2024 – Kielce | Amfiteatr Kadzielnia
20.07.2024 – Płock | Amfiteatr

🌟 HARMONOGRAM 🌟
EARLY ENTRANSCE – 17:30
STANDARD – 19:00
START KONCERTU – 20:00

✨ EARLY ENTRANCE ✨
▶ gwarantujemy wcześniejsze wejście na obiekt zapewniające bliższe miejsca pod sceną,
▶ opaskę i dedykowana pocztówkę z autografem
▶ wcześniejszy dostęp do stoiska merchowego

REGULAMIN TRASY ◀

❗ Osoby małoletnie, które ukończyły 13 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą posiadać, oprócz Biletu i dokumentu wymienionego w ust. 1 powyżej, także pisemne zezwolenie opiekuna prawnego na samodzielne uczestnictwo w Koncercie.
❗ Osoby, które nie ukończyły 13 roku życia mogą uczestniczyć w Koncercie na podstawie Biletu tylko pod opieką osoby dorosłej, która ukończyła 18 rok życia i posiada dokument potwierdzający tożsamość oraz ważny bilet na wydarzenie. Opiekun zobowiązany jest do opieki nad małoletnim przez cały okres trwania Koncertu.

Julia Żugaj | Płock | 20 lipca 2024, Sobota, Amfiteatr Płock

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →