Joga na Tamce

Joga na Tamce

19 czerwca 2024, Środa

Wyspa Tamka

Wyspa Tamka, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

To już 5 edycja kultowej jogi na Tamce! 🧘‍♂🏝🌞
Ci co byli to wiedzą, a Ci co nie byli niech wpadają doświadczyć unikalnego połączenia jogi, muzyki, świeżego powietrza i świetnego towarzystwa.
Startujemy 5 czerwca i lecimy do końca wakacji!
Jak nakazuje tamkowa tradycja zajęcia poprowadzi uwielbiana i profesjonalna Lidka Pawela z @joga_teraz – wpadajcie na jej soszjale, żeby być na bieżąco z jogowymi (i nie tylko) nowinami.
💛 instagram.com/joga_teraz/ 💛
Spotykamy się przed barem w środy o godz. 19:00, zajęcia trwają ok. 45 minut i są za free!
Wpadajcie, zabierzcie swoją matę/ kocyk i znajomych. Razem raźniej! Na wypadek niepogody zajęcia odbywają się w środku budynku.
______________________________________________________
Uczestnikiem zajęć Joga na Tamce może zostać osoba pełnoletnia, która nie ma przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń fizycznych objętych programem zajęć i ponosi pełną odpowiedzialność za stan swojego zdrowia podczas zajęć. W przypadku osoby niepełnoletniej – uczestnictwo w zajęciach jest możliwe tylko za pisemną zgodą rodziców/opiekuna lub pod ich opieką oraz po wyrażeniu zgody przez prowadzącego. W przypadku urazów, kontuzji, wszelkich poważnych problemów zdrowotnych oraz ciąży – należy przed zajęciami przynieść zgodę lekarza na wykonywanie ćwiczeń fizycznych objętych programem zajęć.
Osoby z problemami zdrowotnym zobowiązane są poinformować o nich nauczyciela przed rozpoczęciem ćwiczeń, jak również w trakcie ich trwania, w razie zaistnienia nieprzewidzianych okoliczności. Wyspa Tamka nie bierze odpowiedzialności za negatywne skutki dla zdrowia ćwiczeń, jeżeli osoba z problemami zdrowotnymi nie poinformuje nauczyciela o swoich problemach i nie ma zgody lekarza na uczestnictwo w tego typu zajęciach – podpisanej przez lekarza i osobę prowadzącą zajęcia. Nauczyciel ma prawo odmówić wstępu na osobie, co do której ma podejrzenia o przeciwwskazania lekarskie do ćwiczeń. W przypadku wystąpienia szczególnie niepokojących objawów w trakcie ćwiczeń (pogorszenie samopoczucia, nagły wzrost ciśnienia, mdłości, napięcie w oczach, bóle kręgosłupa, stawów lub chorych miejsc), należy przerwać wykonywane ćwiczenie i zgłosić dolegliwość prowadzącemu. Wszelkie wątpliwości co do praktyki można wyjaśnić z prowadzącym w czasie wolnym przed lub po zajęciach.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →