JILLIAN ROSSI | WARSZAWA [ODWOŁANY]

29 czerwca 2024, Sobota

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

KONCERT ODWOŁANY

🦋Amerykańska wokalistka Jillian Rossi wystąpi ze swoim balladowym repertuarem 29 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce!

Mogliście się z nią spotkać, gdy supportowała w marcu Madison Beer na Torwarze, a w swoim portfolio ma jeszcze występy u boku m.in. Faouzii, Jake’a Millera, XYLO, Treya Songza i Marca E Bassy’ego. W ostatnich latach Jillian Rossi bardzo mocno pracuje na swój sukces i wydaje się, że jej kariera wjechała właśnie na autostradę. Opublikowane w 2021 roku single “Fever Dream” oraz “Give Me a Reason” znalazły się w notowaniu Viral 50 w 8 państwach (m.in. w Stanach, Kanadzie i Australii), oba cieszyły się na tyle dużym zainteresowaniem, że ich pre-save’y na Apple Music przekraczały ilość 100 tysięcy, czym Jillian zapisała się w historii jako pierwsza niezależna artystka, która może pochwalić się takim wynikiem. Dziś streamy tych kawałków można liczyć w milionach i znajdziemy je na wydanym w zeszłym roku, debiutanckim albumie Amerykanki “Never Fully Loved”. Popowe ballady artystki, której styl porównywany jest do Adele, Kelly Clarkson, Faouzii czy Demi Lovato, mocno chwytają za serce, o czym przekonacie się pod koniec czerwca w warszawskiej Hydrozagadce.

JILLIAN ROSSI

📅29.06.2024
📍Warszawa, Hydrozagadka

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡JILLIAN ROSSI (USA) – pop

🌐https://www.facebook.com/jillianxrossi
🌐https://www.instagram.com/jillianxrossi
🌐https://www.jillianrossi.com

JILLIAN ROSSI | WARSZAWA [ODWOŁANY] | 29 czerwca 2024, Sobota, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
85 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →