Jestem/nie jestem zodiakarzem/zodiakarą. Warsztaty tworzenia zinów z Justyną Łaciok

Jestem/nie jestem zodiakarzem/zodiakarą. Warsztaty tworzenia zinów z Justyną Łaciok

29 maja 2024, Środa

Recepcja

Ruska 46a, Wrocław

Start: godz. 18:00

Podziel się:

✂️✂️✂️ Warsztaty tworzenia zinów to urozmaicona, bardziej rozbudowana forma warsztatów kolażu, które dobrze znacie z Recepcji. W miłej i luźnej atmosferze stworzymy swoją własną, unikatową publikację, która odda, co nam w duszy gra!
Majowym tematem spotkania są znaki zodiaku ❋ A może nie lubisz horoskopów? Nie szkodzi, to też jest dobry punkt wyjścia do powstania zinu. Wpadnij i stwórz pracę zainspirowaną najdziwniejszym horoskopem czy stereotypami na temat wodnika i raka 🌊🦀
Bilety w cenie 17.49 PLN (liczba miejsc ograniczona)
Zinowe wyklejanie, pisanie i rysowanie to całkiem przystępna technika. Najważniejsze, by dać upust fantazji i przelać na papier swoje inspiracje i myśli – nawet te najbardziej abstrakcyjne! Na miejscu będą na Was czekać całe stosy gazet, papierów, nożyce i kleje. Jeżeli macie w domu wycinki i inne materiały, które chcecie użyć – śmiało zabierzcie je ze sobą.
💥 Warsztaty poprowadzi Justyna Łaciok – absolwentka grafiki na wrocławskiej ASP, graficzka, ilustratorka i tatuatorka, prowadząca cyklicznych warsztatów kolażu “Klej, papier, nożyce” w Recepcji.
______________________________________________________________________________________________
Organizatorem warsztatów jest Wrocławski Instytut Kultury, instytucja nowego typu wspierająca niszowe, niekomercyjne inicjatywy, badająca sektor kultury i rozwijająca kompetencje jego twórców i twórczyń, tworząca sieci współpracy oraz organizująca nieszablonowe wydarzenia kulturalne.
Wrocławski Instytut Kultury jest miejską instytucją kultury, której organizatorem jest Gmina Wrocław.
Zobacz, jak to robimy:
www.instytutkultury.pl
www.facebook.com/wroclawskiinstytutkultury
www.instagram.com/wroclawskiinstytutkultury
www.youtube.com/@WroclawskiInstytutKultury

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →