JELONEK

9 grudnia 2023, Sobota

CK Wiatrak

Wolności 395, Zabrze

Start: godz. 20:00

Podziel się:

09/12/2023: JELONEK

Sobota, godz.: 20:00
Wejście do klubu od godz: 19:00

Bilety:
I pula: 65zł
II pula: 75zł
W dniu koncertu: 85zł

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW:
– BILETOMAT.PL – bilet elektroniczny przychodzi na maila.
– w dniu koncertu od godz: 19:00

„Jelonek” to jednocześnie nazwisko, pseudonim artystyczny oraz tytuł solowego projektu muzycznego skrzypka Michała Jelonka. „Jelonek” to w zdecydowanej większości muzyka instrumentalna, gdzie skrzypce są na pierwszym planie, towarzyszą im instrumenty smyczkowe, a to wszystko odbywa się w rockowo metalowym towarzystwie gitar i perkusji!

Jak sam mówi:
“Zapraszam serdecznie na koncerty jelonkowate, będzie “Barock”, “Akka”, “Romantic Revenge”, będą płonące skrzydełka w “Funeral of a Provincial Vampire”, “ViolMachine”, “B.East”, przyjdą Vivaldi, Paganini, Chaczaturian, będzie disco z “Chłodnym Tatusiem”, będzie mroczne “mana mana” i jeszcze mroczniejszy przez swą skoczność “wężyk”, będzie w pogo nie ubogo, młynek zadymek i ścianeczka, chopki, snopki i galopki ! Nie przyjść na te koncerty nie możecie, a nawet jak przyjść nie możecie, to nie możecie nie kupić biletu na te koncerty i oddać komuś w prezencie kto przyjść może lecz kupić biletu nie…………..Czy to wystarczająco zagmatwane aby było przekonywujące ?! 🙂”
Czyż nie ma racji? :)

Michał Jelonek to muzyk – instrumentalista, specjalizacja – skrzypce oraz magister wychowania muzycznego, kompozytor, aranżer i producent muzyczny.

Jelonek na koncertach oprócz swoich autorskich utworów wykonuje także rockowe „przeróbki” muzyki klasycznej takich kompozytorów jak Vivaldi, Paganini, Chopin, Chaczaturian, Rossini i innych klasyków a także Jimi Hendrix, Beastie Boys czy BoneyM :).

Nagrał ponad 40 albumów współautorskich i ponad 70 albumów gościnnie. Wygrał wiele konkursów i festiwali. Kilkukrotnie został wytypowany na jednego z najlepszych instrumentalistów polskich oraz nominowany do „Fryderyków”.
W okresie od 1993r. do 2019r. zagrał ponad 2700 koncertów w Polsce, a także w Anglii, Brazylii, Czechach, Estonii, Litwie, Łotwie, Meksyku, Niemczech, Rosji, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii i na Ukrainie.
Działa jako producent muzyczny, muzyk sesyjny, nagrywa muzykę do filmów, spektakli teatralnych i reklam.

Na jego koncertach nie brakuje mrocznych niespodzianek, demonicznych atrakcji, dzikiej choreografii czy scenicznej pirotechniki! Zdecydowanie nie możecie tego przegapić!

Zapraszamy!

Klub CK Wiatrak
41-806 Zabrze, ul. Wolności 395
tel: + 48 880424128, +48 795489764
www.wiatrak.art.pl
Dołącz do nas na facebooku:
www.facebook.com/klubwiatrak

JELONEK | 9 grudnia 2023, Sobota, CK Wiatrak

Biletomat.pl
65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →