JELONEK | POZNAŃ

JELONEK | POZNAŃ

2 grudnia 2023, Sobota

2progi

Aleja Niepodległości 36, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

“Poznaniuuuu! Ty mój koziołku wielkopolski, kuzynie po porożu! Ty mój centralno zachodni słowiku w rogalu! 🙂 Już niedługo widzimy się w grudniu, po południu… ale bliżej wieczora! Zapraszam na staropolskie, tradycyjne trząchanie choinki, prasłowiańskie metalowe jasełka, mrocznego, lekko ściętego Mikołaja z jego gorącym kolankiem do siąścia na nim oraz ogólnie w pogo nie ubogo, młynek zadymek, poznański wężyk całoklubowy, ścianeczkę śmierciuni i rozpalenie gniewu w biodrach! A wszystko to w rytmikę i melodyję jelonkowatych utworów oraz Daddy Cool przeplatane Vivaldim, Szabelkami i drapieżnym “Manna Manna…Tu Tuuu, Turu Ruuu”

Będę emocjonalnie dyspozycyjny, kontrowersyjnie wybrzuszony w niektórych miejscach oraz w rogatym kasku i w krótkich spodenkach z pirotechniką na plecach, takżeeee…. pełny wypas i promocyjny szał kolędowy!!!

Przyjść Warto!… i Cybino!! Stejkul ent szejkjobady!”

JELONEK + support

18:30 DRZWI
19:00 SUPPORT
19:45 JELONEK

JELONEK | POZNAŃ | 2 grudnia 2023, Sobota, 2progi

Biletomat.pl
65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →