Jazzowy czwartek: 
Filip Mozul i przyjaciele

Jazzowy czwartek: 
Filip Mozul i przyjaciele

24 listopada 2022, Czwartek

Klub Poczta Główna

Westerplatte 20, Kraków

Start: godz. 20:30

Podziel się:

Niech stanie się JAZZ! 🎶
Zanim nastąpi czas świątecznych przygotowań, nacieszmy się energią płynącą prosto z muzyki w czasie szóstej już edycji „Jazzowego czwartku” w Klubie Spotkań Poczta Główna.
24 listopada 2022 roku w samym sercu Krakowa dla miłośników improwizacji i nietuzinkowych interpretacji zagra Filip Mozul wraz z przyjaciółmi.
Filip Mozul, który jest wszechstronnie uzdolnionym perkusistą. Miał on możliwość grania w wielu krajach i stolicach świata (w tym także w Nowym Jorku), a tym razem wraz z przyjaciółmi zabierze nas w podróż do świata swoich emocji. Na scenie towarzyszyć będą mu: Piotr Bolanowski (keyboards), Krzysztof Ropicki (bass) oraz Szymon Kamykowski (saksofon).
Jak pokazała pierwsza edycja „Jazzowego czwartku”, panowie bez problemu zaangażują w drugą część wydarzenia jego uczestników. Dlaczego? W programie wspólna improwizacja pod batutą zespołu rozgrywającego, czyli budowanie muzycznych więzi pomiędzy artystami a gośćmi wydarzenia. To otwarte zaproszenie dla wszystkich młodych muzyczek i muzyków, by spróbowali swoich sił na pocztowej scenie w ramach jam session.

Start o godzinie 20:30
Bilety w cenie 20 zł

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →