Jazz Night x Piano & Accordion by Mateusz Roger Strzempa & Karol Kozak | Live Music

Jazz Night x Piano & Accordion by Mateusz Roger Strzempa & Karol Kozak | Live Music

8 września 2023, Piątek

Worek Kości

Bagatela 10, Warszawa

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Wyjątkowy wieczór w Worku Kości: usłyszycie znane utwory jazzowe i nie tylko w różnorodnych aranżacjach w wykonaniu znakomitego pianisty jazzowego Mateusza Rogera Strzempy oraz akordeonisty Karola Kozaka.
#wpadajciedoworka z przyjaciółmi, ukochaną, ukochanym albo partnerami w biznesie. Ten wieczór jest Wasz: nie wstawajcie od stolika, nasi kelnerzy podadzą wszystko, czego sobie zażyczycie z baru, nasi barmani przygotują najlepsze koktajle, klasyki i autorskie smaki. Wszystko w klimatycznym niepowtarzalnym i kameralnym wnętrzu Worka Kości.
PIANINO
Mateusz „Roger” Strzempa – pianista akordeonista, kompozytor, aranżer, organizator wydarzeń na terenie Lublina oraz Warszawy. Na swoim koncie ma wiele koncertów i festiwali orgaznizowanych w Polsce jak i za granicą. Do jego największych osiągnięć można zaliczyć: VI Ogólnopolski Festiwal Wschody- nagroda akompaniatora – 2017 Międzynarodowy Festiwal Śladami Singera- 2017, 2018, 2022 Instant Acts- 2-miesięczny Międzynarodowy projekt organizowany przez stowarzyszenie Interkunst w Berlinie 2018 Międzynarodowy projekt Caravana Bez Granic- Różanystok 2019 oraz 2021 Cykl koncertów muzyki gospel w Brazylii 2019. Muzyka. którą wykonuje. jest bardzo zróżnicowana, jednak cały czas pozostaje w klimatach rozrywkowych i jazzowych.
AKORDEON
Karol Kozak – ukończył szkołę muzyczną I stopnia w Lubartowie oraz Lubelską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II stopnia, a także studia licencjackie na kierunku jazz i muzyka estradowa na lubelskim Wydziale Artystycznym UMCS. W 2022 roku zdobył II miejsce w międzynarodowym konkursie akordeonowym na Łotwie oraz otrzymał stypendium dla najlepszego studenta dzięki któremu uczestniczył w Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych “ChoJazz”. Obecnie kontynuuje studia magisterskie na UMCS i współpracując z różnymi składami.
********************
Cocktail Bar Worek Kości ● Lokal dla Gości Pełnoletnich
ul. Bagatela 10 ● Warszawa
👉 Lokal otwarty od godz. 17:00
🔊 Start wydarzenia godz. 21:00
☝W lokalu są tylko miejsca siedzące. Dla pewności, że znajdziemy dla Was stolik, prosimy o wcześniejszą rezerwację.
Rezerwacje przyjmujemy przez DM (wiadomość prywatna przez FB i IG, mamy połączoną skrzynkę odbiorczą dla obu platform) do Worka Kości do godziny 18:00 w dniu wydarzenia.
Rezerwacja jest ważna tylko, gdy ją potwierdzimy.
☝Przypominamy, iż do lokalu wpuszczamy tylko osoby, które ukończyły 18 lat.
Liczba miejsc ograniczona.
Wydarzenie nie jest biletowane.
Nie akceptujemy wnoszenia do naszego lokalu i spożywania własnego jedzenia i własnych napojów.
**********************
Bardzo prosimy o nienagrywanie całości eventu (audio i video) z uwagi na ochronę praw autorskich Twórców.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →