Jam Session w KontenerART

Jam Session w KontenerART

4 lipca 2024, Czwartek

KontenerART

Ewangelicka, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Czy jesteście gotowi na kolejną dawkę muzycznych wrażeń i światowych gości podczas Jam Session w KontenerART? To dobrze się składa bo w czwartki od 18:00(!) spotykany się by grać, śpiewać, tańczyć, słuchać i integrować się na najbarwniejszym jamie w Poznaniu!
Już 06.06.2023 gitarowym dźwiękiem Stratocastera po raz drugi w KontenerArt, zabrzmi Chuc Frazier! Po zeszłorocznym jamie którym otworzył cykl Jam session’s, nie mogliśmy się doczekać kolejnego oficjalnego spotkania. Mieszanka Bluesa, Funku, Rocka i Hip-Hopu znowu zabrzmi pełną parą dzięki Amerykańskiemu gitarzyście i wokaliście z Huston w Texasie, którego możecie usłyszeć grającego obecnie z Blues Fighters, Joanna Dudkowska Band i innych projektach opartych na gitarowych riffach. Na tym jam session będziecie mogli wejść na scenę i razem z Chuc’kiem zagrać utwory które ukształtowały style muzyczne od Jimmiego Hendrixa, Boba Marleya do Prince’a, lub dać się ponieść flow improwizacji przy energetycznych gitarowych riffach i osadzonych bębnach, niezapominająca o hammondach.
Towarzyszyć mu będą rezydenci KontenerART, doświadczeni muzycy od lat grający w poznańskich składach: Stanisław Pawlak, Mieszko Łowżył współtworzących wspólny projekt nu-Jazzowy: Sny trio z trębaczem Kajetanem Sobierajem, oraz ograny już w kontenerowych jam session; s basista Kajetan Maj. Zapraszamy do wspólnej zabawy, i do zobaczenia po obu stronach sceny 🙂
FB: www.facebook.com/chuc.frazier

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →