IV Ogólnopolskie Targi Włóczki i Akcesoriów Dziewiarskich Woolfashion 2023

25 marca 2023, Sobota

Centrum Praskie Koneser

Plac Konesera 8, Warszawa

Start: godz. 10:00

Podziel się:

ok. 100 m włóczki o grubości ok. 200 m w 100 g – najlepiej gładką (bez kłaczków), jednolitą kolorystycznie, w miarę jasną,
druty z żyłką odpowiedniej grubości (3,5-4,5 mm), długość żyłki ok. 80 cm (dobrze, żeby żyłka była miękka – najlepsza do metody Magic Loop, ale możesz zabrać dowolne druty jakie masz w domu),
15 szt. markerów w formie agrafki, czyli takie które można wypiąć,
szydełko i resztki włóczki – do tymczasowego nabierania oczek,
ewentualnie notatnik i długopis,
dobry humor 😉
Każda uczestniczka otrzyma w prezencie wzór na sweter, na bazie którego będziemy pracować w trakcie warsztatu.
2️⃣ Podstawy żakardu z Karoliną Adamczyk – Kroopaknits.pl
W trakcie warsztatów Karolina pokaże Ci jak rozpocząć swoją przygodę z kolorowymi wzorami żakardowymi. Wspólnie rozpoczniemy wykonywanie komina Easy Peasy Cowl, który jest zaprojektowany tak, żeby krok po kroku zwiększać trudność i w przyjemny sposób opanowywać trzymanie dwóch nitek. W trakcie warsztatów rozpoczniesz przerabianie swojego komina i dowiesz się jak z łatwością dokończyć go w domu.
Karolina pokaże Ci dwa sposoby trzymania nitek, nauczy jak dodawać kolejny kolor, podpowie na co zwrócić uwagę przy doborze drutów, włóczki oraz kolorów. Podzieli się tym jak i kiedy zawijać nitki przy żakardach i co to w ogóle znaczy. Zdradzi wszystkie swoje żakardowe sekrety 😉
Podstawowe umiejętności konieczne do wzięcia udziału w warsztacie:
– nabieranie oczek,
– przerabianie ściągaczem,
– dodawanie oczek,
– praca ściegiem gładkim w okrążeniach.
Wiadomość dotyczącą niezbędnych na warsztacie narzędzi oraz inne szczegóły organizacyjne otrzymasz od nas mailem na początku marca.
Włóczkę, na której będziemy pracować zapewnia hurtownia pasmanteryjna Amegra.
Warsztaty z Karoliną odbywają się w grupach A i B Grupy warsztatowe różnią się jedynie godziną rozpoczęcia zajęć – program warsztatu oraz poziom umiejętności jest ten sam.
Warsztaty rozpoczynają się o godzinie 9 !
❗ NAWIĄZANIE NOWYCH KONTAKTÓW ❗
W trakcie wydarzenia będzie możliwość nawiązania relacji z ulubionymi sprzedawcami włóczki oraz tymi osobami, których do tej pory znałeś tylko z sieci.
______________________
LOKALIZACJA
Spotykamy się w Butelkowni na terenie Centrum Praskiego Koneser, pl. Konesera 3 w Warszawie
_______________________
SZCZEGÓŁY:
KIEDY ➡ 25 marca 2023 r.
START ➡ 10:00
META ➡ 18:00
GDZIE ➡ Butelkowania na terenie Centrum Praskiego Koneser w Warszawie, pl. Konesera 3
_______________________
💠💠💠 ORGANIZATOR WYDARZENIA 💠💠💠
MAŁGORZATA PENKALA
Z wykształcenia jest magistrem zarządzania i marketingu. Posiada również tytuł Master of Business Administration. Od 5 lat łączy prowadzenie firmę Świat Inspiracji z pracą na etacie jako specjalista ds. zamówień publicznych. Pomysłodawczyni i organizatorka cyklu konferencji dla kobiet ECO-KOBIETA, w których do tej pory uczestniczyło ponad 300 kobiet i wystąpiło ponad 30 prelegentek, w tym 2 panów. Współtworzyła grupę dla rękodzielniczek Kreatywna Emma. Była współgospodynią comiesięcznych “Kreatywnych spotkań przy kawie”, w których uczestniczą kobiety, których pasją jest rękodzieło. Organizowała cotygodniowe online’owe spotkania z rękodzielniczkami oraz comiesięczne spotkania offline’owe pod własną marką Świat inspiracji.
Zawsze chętnie podejmuje się wyzwań, w których może wykorzystać swój talent organizatorski oraz wytrwałość i upór w dążeniu do osiągnięcia założonego celu. Czuje się spełniona i szczęśliwa tylko wtedy, gdy wykonuje pracę, która daje kontakt z ludźmi.
W 2019 r. napisała felietony do 2 książek pod redakcją Ilony Adamskiej zatytułowanych: “Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płcie pięknej” oraz “Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, które zmieniają świat”. Została też nagrodzona przez Magazyn LAW BUSINNESS QUALITY statuetką “Diament kobiecego biznesu 2019” za odwagę w podejmowaniu zawodowych wyzwań oraz wiarygodność marki.
Jej misją jest inspirowanie kobiet do wychodzenia z domu i do poszukiwania swojej pasji.
______________________
❗ TWOJA INWESTYCJA ❗
Wstęp na targi jest biletowany.
Cena pojedynczego biletu w przedsprzedaży: 25 zł
Cena pojedynczego biletu w dniu targów: 30 zł
_______________________
👠 Masz pytania lub chcesz zostać wystawcą?
✉ Napisz:
Małgorzata Penkala | kontakt@woolfashion.pl
Zadzwoń:
☎ 607 400 160

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →