INTER ARMA | WARSZAWA

INTER ARMA | WARSZAWA

14 października 2024, Poniedziałek

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

☄️Inter Arma na scenie ekstremalnej jest zespołem unikatowym, który konsekwentnie unika gatunkowych szufladek. Amerykanie powrócili pod koniec kwietnia z nową płytą “New Heaven”, a w październiku wystąpią na dwóch koncertach w naszym kraju: 14 października w warszawskiej Hydrozagadce i dzień później w poznańskim Klubie Pod Minogą.

O zespołach pokroju Inter Arma zwykło się pisać, że ich jedyną stałą jest zmienna. Ekipa z Richmond idzie jednak o krok dalej i nie przeskakuje na każdym albumie w coraz to nowy gatunek, gra po prostu co się jej żywnie podoba. Nie inaczej jest na najnowszym, wydanym pod koniec kwietnia nakładem Relapse Records, krążku “New Heaven”. Dysonanse, polirytmie, psychodelia, doom, black/death metal czy w całości akustyczny kawałek zamknięte w niespełna 42 minutach? Muzycy po raz kolejny udowadniają, że ze swoim warsztatem mogą odegrać to, co tylko zrodzi ich wyobraźnia, płynnie balansując przy tym między skrajnościami – od melodii przygniatających i wręcz odstraszających, po te zniewalająco piękne. Przekonacie się o tym już w październiku w Warszawie i Poznaniu!

INTER ARMA

📅14.10.2024
📍Warszawa, Hydrozagadka

📅15.10.2024
📍Poznań, Klub Pod Minogą

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody:bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡INTER ARMA (USA / Relapse Records) – sludge, death/black metal, post-metal
🌐 www.facebook.com/INTERARMA
🌐 www.instagram.com/interarmamusic
🌐 interarma.bandcamp.com

INTER ARMA | WARSZAWA | 14 października 2024, Poniedziałek, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
95 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →