INFERNALIS RESURGENTIS 2023 - Hate, Virgin Snatch, Thy Disease, Varmia + Goście / 20.04 - Toruń

INFERNALIS RESURGENTIS 2023 – Hate, Virgin Snatch, Thy Disease, Varmia + Goście / 20.04 – Toruń

20 kwietnia 2023, Czwartek

NRD

Browarna 6, Toruń

Start: godz. 18:00

Podziel się:

INFERNALIS RESURGENTIS 2023! 🔥🔥🔥
W kwietniu tego roku HATE, VIRGIN SNATCH, THY DISEASE oraz VARMIA połączą siły i odwiedzą osiem miast w Polsce!
Headlinerem koncertów będzie warszawski zespół HATE, który promuje obecnie swój najnowszy album “Rugia” wydany w październiku 2021 nakładem Metal Blade Records. W ostatnim czasie zespół bardzo intensywnie koncertuje mając na swoim koncie trasy po Skandynawii, USA, Polsce, a obecnie przygotowują się do trasy po Europie.
Na wszystkich koncertach zobaczymy thrash metalowców z VIRGIN SNATCH, których dyskografię zamyka album „Vote is A Bullet” wydany za sprawą Mystic. Płyta była nominowana do Fryderyka w kategorii Album Roku.
Wspierać ich będą też THY DISEASE, promujący swój ostatni album „Transhumanism” wydany przez Creative Music Records. W ubiegłym roku wzięli udział w trasach w Skandynawii i Polsce, a na 2023 zapowiadają koncerty w Azji i Australii u boku Vader i Hate.
Do składu trasy dołącza również VARMIA z północnych krańców Polski. Bardzo niedawno, bo w styczniu tego roku ukazała się ich najnowsza EPka zatytułowana „Prolog”. Zespół garściami czerpie z dziedzictwa plemion zamieszkujących niegdyś Warmię, a w muzykę wplata sporo elementów etnicznych.

20.04.2023 TORUŃ / Klub NRD
HATE + VIRGIN SNATCH + THY DISEASE + VARMIA
Drzwi: 18:00
Start: 19:00
Bilety: 66,60 / 80,00

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →