IMPART DZIECIOM: spektakl „Poszli – znaleźli, czyli Radość Wielka”

IMPART DZIECIOM: spektakl „Poszli – znaleźli, czyli Radość Wielka”

18 grudnia 2022, Niedziela

Impart

Mazowiecka 17, Wrocław

Start: godz. 15:00

Podziel się:

⭐️ Teatr Lalka w Trasie i IMPART DZIECIOM zapraszają na tradycyjne jasełka, w których klasyczny tekst zaadaptowany został na potrzeby teatru lalkowego!
Pastuch, Diabeł, Król i Pan 👺🤠🕺 Wszyscy wokół stołu. Poszli, znaleźli – Radość Wielką przynieśli. Czy wpuścicie ich do domu? Czy zaprosisz ich do stołu?
Tę historię zna każdy. Jeśli nie?
To trudno.
👨‍👩‍👦 Przypomnijmy sobie wszyscy jak to było…
✨ Spektakl tworzy dwoje aktorów, a wraz z nimi na scenie pojawi się wiele barwnych postaci.
🎭 Występują: Anna Olechnowicz-Lachowska i Kamil Lachowski, zawodowi aktorzy-lalkarze, absolwenci Wydziału Lalkarskiego PWST Wrocław, założyciele Teatru Lalka w Trasie. Aktorzy są jednocześnie reżyserami spektaklu oraz twórcami scenografii i lalek.
💗 IMPART DZIECIOM to zainicjowany w 2021 cykl wyjątkowych spektakli, których nie da się zobaczyć w komercyjnych teatrach, prezentujących wysokie walory artystyczne i edukacyjne.
🧸 Repertuar cyklu tworzą przedstawienia wybranych zespołów teatralnych z całej Polski. Najmłodsi widzowie mają okazję zapoznać się z różnymi technikami lalkowymi, formami scenicznymi, często z udziałem przedmiotów codziennego użytku, które ożywając w rękach aktorów snują swoje historie rozbudzając dziecięcą wyobraźnię i tworząc przekaz dotyczący norm i wartości.
🎈Nie brakuje wśród nich opowieści o współczesnym świecie, przełożonych na język dzieci.
🎲 Bilety w cenie 20 zł dostępne online,
na stronie Strefy Kultury Wrocław [link strefakultury.pl/…/impart-dzieciom-spektakl…/]
🎁 oraz w kasie Impartu (ul. Mazowiecka 17).

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →