ILL NINO | POZNAŃ

ILL NINO | POZNAŃ

28 sierpnia 2024, Środa

2progi

Aleja Niepodległości 36, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🔥Ill Niño już latem powrócą do Europy, żeby świętować ćwierćwiecze latynoskiego metalu!

Nadchodzącą trasę Amerykanie rozpoczną 28 sierpnia w poznańskim klubie 2Progi, a dzień później zagrają w warszawskiej Hydrozagadce.

25 lat minęło od momentu, gdy perkusista Dave Chavarri (wówczas Pro-Pain) postanowił powołać do życia Ill Niño. W tym czasie sekstet wydał 7 dużych albumów, 2 EPki oraz składankę ze swoimi największymi hitami. Debiutancki krążek formacji, “Revolution Revolución”, ukazał się we wrześniu 2001 roku i do dzisiaj w katalogu Roadrunner Records jawi się jako jedna z klasycznych pozycji wytwórni. Pochodzący z niego singiel “What Comes Around” na MTV potrafił lecieć na okrągło, tak samo zresztą jak promujący następne wydawnictwo kawałek “How Can I Live”, który w billboardowym notowaniu Mainstream Rock uplasował się w trzeciej dziesiątce.

3 lata temu, po przygodach z takimi zespołami jak Soulfly, Cavalera Conspiracy czy Misfits, do składu Ill Niño powrócił gitarzysta Marc Rizzo. Grupa intensywnie pracuje nad następcą “Till Death, La Familia” z 2014 roku i kto wie, może na 2 koncertach w naszym kraju usłyszymy jakieś nowości? Zobaczymy, ale pewne jest jedno – nu metalowo/latynoska twórczość Amerykanów w warunkach koncertowych to energiczny kop, który na pewno Was rozbuja!

ILL NIÑO – 25 Years of Latin Metal

📅28.08.2024
📍Poznań, 2Progi

📅29.08.2024
📍Warszawa, Hydrozagadka

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ILL NIÑO (USA) – latin metal, nu metal
🌐 www.facebook.com/Officialillnino
🌐 www.instagram.com/illninoofficial

 

ILL NINO | POZNAŃ | 28 sierpnia 2024, Środa, 2progi

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →