IFI UDE | LUDEVO

10 czerwca 2022, Piątek

Kolonia Ochota

Bł. Ładysława z Gielniowa 9/11, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 8.04.2022, PRZENIESIONY na 10.06.2022

ZMIANA MIEJSCA – z Proxima, na Kolonia Ochota

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

⌚️ Otwarcie bramek: 19:00
⌚️ Start wydarzenia: 20:00

📍 Miejsce: Kolonia Ochota, Bł. Ładysława z Gielniowa 9/11 Warszawa

🎤 IFI UDE, właściwie Diana Ifeoma Ude – to niezależna artystka, tworząca w klimatach muzyki świata, która swobodnie przenika granice muzyki, sztuki i teatru. Jest absolwentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Ifi od początku swojej artystycznej drogi, poszerza świadomość wielokulturową w Polsce i za granicą.

💽 Obecnie promuje ona swój drugi album – Ludevo. Materiał powstawał przez 6 ostatnich lat. Ludevo jest drogą poszukiwania ukojenia w ramionach „starych” matek, których mądrość i pieśń przekazywane są przez korony drzew. To potrzeba przynależenia do plemienia ludzi połączonych przez potrzeby i wspólną wizję świata, niekoniecznie przez więzy krwi. Pod koniec 2021 Ifi została nominowana do Paszportów Polityki, a album Ludevo został uznany płytą roku przez portal Onet.pl

⚠️ Prosimy o wypełnienie oświadczenia covidowego na stronie biletomat.pl/forms/covid19/ lub w wersji papierowej, w którym oświadczasz, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jesteś osobą zakażoną COVID-19 oraz nie przebywasz na obowiązkowej kwarantannie. Wystarczy samo okazanie oświadczenia na bramce, podczas skanowania biletów.
⚠️ Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: bashesh.com/uploads/zgoda.png
⚠️ Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy. Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży. Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie. Start imprezy oznacza godzinę, o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu.

🔜 Do zobaczenia na miejscu!

📣 Więcej informacji:
www.facebook.com/ifiude
www.facebook.com/bashesh
www.facebook.com/live2listen
instagram.com/live_2_listen/
instagram.com/ifiude/
instagram.com/bashesh_official/
www.l2l.pl

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

IFI UDE | LUDEVO | 10 czerwca 2022, Piątek, Kolonia Ochota

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →