Ice Nine Kills / 6 VII 2024 / Warszawa

Ice Nine Kills / 6 VII 2024 / Warszawa

6 lipca 2024, Sobota

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Start: godz. 17:30

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 5.02.2023, PRZENIESIONY na 6.07.2024

ZMIANA MIEJSCA – z klubu Proxima, na klub Progresja

❗KONCERT PRZEŁOŻONY / NEW SHOW DATE ❗
🇵🇱 Ice Nine Kills przyjedzie na jeden koncert do Warszawy w nowym terminie! Bostońska grupa zagra w klubie Progresja w ramach zimowej trasy “Wurst Vacation Tour”.
🇬🇧 Ice Nine Kills will perform in Warsaw in Summer 2024 during their postponed “Wurst Vacation Tour”.

🎸 𝗜𝗖𝗘 𝗡𝗜𝗡𝗘 𝗞𝗜𝗟𝗟𝗦 🇺🇸 metalcore, post-hardcore, emo:
Emo, melodyjny hardcore, metalcore, pop punk plus nieco symfoniczności oraz niemało teatralności – taką receptę wypisali sobie muzycy bostońskiej grupy Ice Nine Kills. Zespół powstał w 2000 roku jako Ince Nine. Te czasy pamięta z obecnego wcielenia tylko Spencer Charnas (wokal, klawisze), jeden z założycieli. Inspiracją do nazwy była postać z powieści Kurta Vonneguta. Ale Ice Nine Kills bliżej do bohaterów horrorów Stephena Kinga, “American Psycho” i takich kultowych produkcji, jak “Koszmar z ulicy Wiązów”, “Piła”, “Lśnienie”, “Teksańska masakra piłą mechaniczną”, “Krzyk”.
Na scenie wyglądają niczym banda zamożnych i snobistycznych kumpli Patricka Batemana, którzy przed kolejnym krwawym zajęciem, postanowili dla rozładowania napięcia zagrać koncert. Z łatwością tworzą chwytliwe refreny, a w tekstach wszystko podlewają obficie posoką. Sprawdza się to świetnie, czego dowodem, chociażby dwie ostatnie studyjne płyty w Top 20 “Billboardu”. W Polsce promować będą krwawe historyjki, jakie znalazły się na jednej z nich, “The Silver Scream 2: Welcome To Horrorwood” (2021).
🔗 www.facebook.com/IceNineKills
🔗 www.youtube.com/watch?v=1XP0Mu1dETo
🔗 www.instagram.com/iceninekills/

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →