IAMX | POZNAŃ

IAMX | POZNAŃ

9 września 2024, Poniedziałek

Tama

Niezłomnych 2, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

💦Chris Corner powraca ze swoim projektem IAMX do Polski! Artysta wystąpi 9 września w poznańskim klubie Tama.

Z małomiasteczkowego chłopaka, przez gwiazdę pop ze Sneaker Pimps, po twórcę surowej sztuki – droga Chrisa Cornera w stawaniu się IAMX była bardzo kręta, ale nie można negować tego, że doprowadziła go do szczytowej formy artystycznej ekspresji. Projekt powstał w 2002 roku, a na jego brzmienie składają się elektroniczne eksperymenty, punkowa energia oraz autorefleksyjne teksty.

Debiutancki album IAMX światło dzienne ujrzał w lipcu 2004 roku. Od tego momentu Corner, który w międzyczasie dwukrotnie zmieniał miejsce zamieszkania (najpierw z Wielkiej Brytanii przeniósł się do Berlina, a następnie do Los Angeles), wyprodukował 10 dużych albumów i każdy z nich wydał niezależnie.

Muzyka to jednak nie wszystko w kontekście IAMX. Niezwykłe stroje, wspaniała gra świateł, efekty wizualne oraz rekwizyty skonstruowane przez Cornera i jego zespół to nieodłączne elementy ich występów, dlatego koncert IAMX to wydarzenie, którego trzeba doświadczyć na żywo!

IAMX
FRACTURES TOUR 2024
📅9.09.2024
📍Poznań, Tama

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica
📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡IAMX (Wielka Brytania) – elektronika, synth pop
🌐 www.facebook.com/IAMXOFFICIAL
🌐 www.instagram.com/iamx
🌐 iamxmusic.com

 

IAMX | POZNAŃ | 9 września 2024, Poniedziałek, Tama

Biletomat.pl
135 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →