I DON’T KNOW HOW BUT THEY FOUND ME | WARSZAWA

I DON’T KNOW HOW BUT THEY FOUND ME | WARSZAWA

14 czerwca 2024, Piątek

Klub Proxima

Żwirki i Wigury 99a, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🟠Dallon Weekes już 14 czerwca wystąpi ze swoim projektem I Don’t Know How But They Found Me (iDKHOW) w warszawskim klubie Proxima w ramach trasy promującej jego najnowszy album “Gloom Division”!

iDKHOW to projekt, którego mózgiem jest Dallon Weekes. W latach 2009 – 2018 muzyk był ważną częścią poprockowego Panic! At The Disco, z którym koncertował po całym świecie, a jego dorobek powiększał się o platynowe i złote wyróżnienia, choćby przez kluczową rolę przy komponowaniu albumu “Too Weird to Live, Too Rare to Die!” i wielu innych. Pierwotnie jako duet z perkusistą Ryanem Seamanem iDKHOW zadebiutował koncertem w LA w grudniu 2016 roku, by przez kolejne miesiące publicznie zaprzeczać informacjom o jakimkolwiek funkcjonowaniu zespołu. Jak się okazało, działalność trudno było utrzymać w tajemnicy – szybko pojawiły się propozycje występów na głównych scenach festiwali w Reading oraz Leeds czy gościnne koncerty z Billie Eilish, The 1975, The National, Blink 182 i Twenty One Pilots.

Streamy twórczości iDKHOW przekroczyły już granicę 2 miliardów i warto zwrócić uwagę, że stało się to za sprawą tylko 2 materiałów – wydanej w 2018 roku EPki “1981 Extended Play” oraz debiutanckiego, dużego albumu “RAZZMATAZZ” z 2020. Pod koniec lutego Weekes podzielił się ze światem swoim drugim krążkiem “GLOOM DIVISION”. Wyprodukowana przez Dave’a Fridmanna (Tame Impala, MGMT) płyta jest kolejnym dowodem, że Dallon to mistrz indie popowych hitów, obfitujących w funkowe gitary, taneczne bity i wbijające się w pamięć hooki. Jeśli chcecie potańczyć, to jedynego koncertu iDKHOW tego lata w Polsce po prostu nie możecie przegapić.

I DON’T KNOW HOW BUT THEY FOUND ME

📅14.06.2024

📍Warszawa, Proxima

🎟BILETY: Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 14 marca o godzinie 11:00

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ I DON’T KNOW HOW BUT THEY FOUND ME (USA / Concord Records) – indie pop

🌐 www.facebook.com/IDKHOW

🌐 www.instagram.com/idkhow

🔊”DOWNSIDE”: www.youtube.com/watch?v=2S8H86kcv8M

🔊”Do It All The Time”: www.youtube.com/watch?v=hXzPxBhhmY8

🔊”Choke”: www.youtube.com/watch?v=mvJjmWTg7Qo

 

I DON’T KNOW HOW BUT THEY FOUND ME | WARSZAWA | 14 czerwca 2024, Piątek, Klub Proxima

Biletomat.pl
135 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →