HANNAH DIAMOND

22 listopada 2023, Środa

VooDoo Club

Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65), Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📷Po występie na zeszłorocznym OFF Festivalu Hannah Diamond powróci jesienią do Polski ze swoim cukierkowym, tanecznym repertuarem! Artystka wystąpi w warszawskim klubie VooDoo w ramach promocji swojego nowego, drugiego w dorobku albumu “Perfect Picture”✨

Hannah Diamond od dziesięciu lat konsekwentnie buduje swój własny świat – pochodząca z Londynu artystka kreuje autoportret zarówno za pomocą popowych dźwięków, jak i przez wykorzystanie intensywnego, słodkiego niczym guma balonowa różu w sztuce wizualnej. Hannah zadebiutowała w 2013 roku singlem “Pink and Blue”, a 3 lata później pojawiła się gościnne w utworze Charli XCX, “Paradise”. Prezentując przedpremierowo swoje utwory m.in. na Pitchfork Music Festival w Londynie czy TikToku Hannah zapowiedziała swoją najnowszą, będącą następcą wydanej w 2019 roku “Reflections”, płytę “Perfect Picture”, która ukaże się już 6 października nakładem jej własnej wytwórni – PC Music. Album wyprodukowany przez Davida Gamsona, znanego ze współpracy z Keshą, Chaka Khan oraz Charli XCX, jest niczym przejście z pikselozy w HD poprzez 12 błyszczących, eksperymentalnych popowych kawałków, odnajdujących się zarówno w mainstreamowych, ale też undergroundowych realiach.

HANNAH DIAMOND

📅22.11.2023
📍Warszawa, VooDoo

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡HANNAH DIAMOND (Wielka Brytania / PC Music) – pop, hyperpop

🌐 www.facebook.com/hannahdiamondofficial
🌐 www.instagram.com/hannahdiamond_
🌐 www.tiktok.com/@hannahdiamond_

🔊”Perfect Picture”: www.youtube.com/watch?v=x_atlUT9TBI
🔊”Affirmations”: www.youtube.com/watch?v=e4MR2-v4oYg
🔊”Invisible”: www.youtube.com/watch?v=Qaekt5O-rXw

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

HANNAH DIAMOND | 22 listopada 2023, Środa, VooDoo Club

Biletomat.pl
95 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →