Hańba! // Toruń, NRD

Hańba! // Toruń, NRD

16 października 2021, Sobota

NRD

Browarna 6, Toruń

Start: godz. 19:00

Podziel się:

WAŻNE! Koncert odbędzie się przy zachowaniu wszystkich aktualnych zasad reżimu sanitarnego. Wszystkie szczegóły znajdziecie na samym dole opisu wydarzenia.
__________________________
Piranha Music PREZENTUJE:
Zbuntowana Orkiestra Podwórkowa Hańba już 17 października wystąpi w toruńskim NRD Klub! Zespół promować będzie swój nowy album pt. „Nikt nam nie zrobił nic”, czyli opowieści o tym, jak Polska w roku 1940 wespół z Anglią i Francją rozgromiła Rzeszę Niemiecką i stała się hegemonem Europy Środkowej.
SZCZEGÓŁY:
Data: 16 października 2021, godz. 19:00
Miejsce: Klub NRD – ul. Browarna 6, Toruń
Bilety: info wkrótce!
▶ HAŃBA! (zbuntowana orkiestra podwórkowa / Kraków)
www.facebook.com/Hanba1926/
hanba1926.pl/
Zbuntowana Orkiestra Podwórkowa Hańba to fikcyjna muzyczna opowieść, której bohaterowie piętnują zło otaczającego ich świata końca lat 30. : nienawiść, nierówności społeczne, militaryzm, szowinizm, antysemityzm. Wspierają ich w tym poeci (zarówno dobrze – Tuwim, Broniewski, jak i mniej, Szenwald, Szlengel, Ginczanka – znani) oraz podwórkowe instrumentarium (bandżo, bęben, akordeon, tuba i klarnet). W 2018 roku zespół został uhonorowany Paszportem Polityki za „muzyczno-literacko-polityczną rekonstrukcję, która daje efekt zaskakujący: twórczo odświeża formułę folku i punka, a przy tym celnie opisuje dzisiejsze polskie konflikty i zagrożenia”. Hańba! Jest również laureatem nagrody imienia Grzegorza Ciechowskiego (2017) oraz nagrody imienia Czesława Niemena (Nowa Tradycja 2014). Tylko do 2019 (a raczej, jak sami by powiedzieli, do 1939) roku Zbuntowana Orkiestra Podwórkowa zagrała m.in. na Primavera Festival (Barcelona 2017), Off Festival (Katowice 2015, 2018), Opener Festival (Gdynia 2017) czy Colours of Ostrava (Ostrava 2017). 1 września nakładem Antena Krzyku premierę miała najnowsza płyta zespołu pt. „Nikt nam nie zrobił nic”.
Zaprasza Piranha Music.
www.facebook.com/piranhamusicpl/
www.instagram.com/piranha.music/

__________________________
ℹ️ ZASADY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE NA KONCERCIE:
1. W trosce o komfort i bezpieczeństwo uczestników ograniczamy pulę biletów do około 50% pojemności klubu. Zachęcamy do korzystania ze sprzedaży online.
2. Prosimy w miarę możliwości utrzymywać dystans 1.5 metra, szczególnie w toaletach, przy barze, przy wejściu i w ciągach komunikacyjnych (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe).
3. Każdy uczestnik zobowiązany jest zakryć usta i nos, dlatego na teren koncertu wpuszczamy TYLKO z maseczką.
4. Uczestnik wchodząc na teren imprezy oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zarażoną COVID i nie miał z takowymi osobami kontaktu w ciągu ostatnich 2 tygodni.
5. Na terenie klubu dostępne będą środki do dezynfekcji.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →