HALA LIVE pres. SARAPATA

18 października 2023, Środa

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Cykl 𝐇𝐀𝐋𝐀 𝐋𝐈𝐕𝐄 opierać się będzie na szeroko pojętej elektronice w formie koncert/live act. Event’y odbywać się będą w środy na sali ‘”food court”, którą uzbroimy w profesionalny sound system oraz koncertowe oświetlenie.

SARAPATA łączy w sobie wiele skrajności, jak i doświadczenia zdobyte na różnych odcinkach muzycznej drogi. Michał i Mateusz Sarapata miłość do harmonii wynieśli z akompaniowania zespołowi Lor, a także ze współtworzenia w przeszłości własnej grupy SALK, dzięki której ich muzyka – wykorzystująca głównie klasyczne instrumenty – opierała się na onirycznych, niemal baśniowych opowieściach. Po godzinach odkładają gitary, by dać upust swojej największej miłości – muzyce elektronicznej, a dokładniej techno. Muzyka tego duetu dostarcza ogromnej ilości wrażeń, które skłaniają do tańca i są jak wprowadzenie do rytuału.

Techno w wykonaniu braci Sarapata dalekie jest od banału. To kolorowe, bogate, organiczne i pulsujące dźwięki. “EP1”, debiutancka płyta braci, to nie tylko chęć określenia własnego charakteru, to odważna próba wprowadzenia zupełnie nowej estetyki na polskiej scenie. Moderatowy trance łączy się z eterycznym brzęczeniem Jona Hopkinsa czy Kiasmosa, a to tworzy nieznośnie chwytliwą mieszankę, która wbija się do głowy i nie zamierza jej opuścić. Dodają do tego wyjątkowy talent do konstruowania doskonałych harmonii, którego źródła można

upatrywać w doświadczeniach z tworzenia muzyki filmowej.

SARAPATA i ich debiutancki materiał został doceniony między innymi przez takie media, jak RedBull, Electronic Beats (zarówno polski, jak i niemiecki), KMAG czy Wysokie Obcasy. W 2022 roku pojawili się między innymi na takich festiwalach jak Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, FEST Festival, ON Air, LAS Festival, OFF Scena oraz Wodecki Twist. Artyści zaliczyli już również swoje pierwszezagraniczne wykony. W maju 2022 roku zostali zaproszeni do Wilna na Europavox Festival, międzynarodowy festiwal showcase’owy.

Termin: 18 październik (środa)

Miejsce: Hala Odra

HALA LIVE pres. SARAPATA | 18 października 2023, Środa, Hala Odra

Biletomat.pl
25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →