Glowal (Afterlife) @ TFR

14 kwietnia 2023, Piątek

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Start: godz. 23:59

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Słynne logo wytwórni Afterlife, ludzik unoszący się głową do dołu, rozświetli wrocławski klub Transformator. Na ulicy Tęczowej 57 wystąpi duet Glowal!
Znakiem rozpoznawczym producentów jest malowanie atmosfery melodią i emocjonalne wokale, które w krótkim czasie odcisnęły swe piętno na światowej elektronice. Wydawnictwa dla Innervisions, Diynamic, TAU czy Sapiens grane są na najlepszych i największych parkietach świata przez takich tuzów jak choćby Dixon czy Solomun.

Występy Glowal nie są klasycznym występem dwójki artystów “plecy w plecy”. To symbioza, której staniemy się częścią.

LINEUP:

MAIN “BOWL” STAGE

Glowal

Sincz

Svoboda

SECOND “OSTRO” STAGE

by SuperSport tba soon

𝐒𝐓𝐀𝐑𝐓:

23:00

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Glowal (Afterlife) @ TFR | 14 kwietnia 2023, Piątek, Transformator

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →