GLITTERER | WARSZAWA

GLITTERER | WARSZAWA

14 sierpnia 2024, Środa

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

✨Dowodzona przez Neda Russina grupa Glitterer już 18 sierpnia wystąpi na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się 14 sierpnia w warszawskiej Hydrozagadce!

Ned Russin powołał Glitterer do życia w 2017 roku, czyli mniej więcej jedno okrążenie Ziemi wokół Słońca po ostatniej trasie jego poprzedniego zespołu, nieodżałowanego Title Fight. Jeszcze do zeszłego roku muzyk działał w pojedynkę i w okresie 6 lat wydał 4 materiały, z czego 2 longplaye nakładem wytwórni Anti-. Również pod jej egidą w lutym tego roku ukazał się kolejny, nagrany już w rozszerzonym składzie, album “Rationale”. Na nim grupa swoje indie rockowe i post-punkowe/hardcore’owe inspiracje ubiera w niesamowicie melodyjne, krótkie strzały, które z charakterystycznymi wokalami Neda świetnie sprawdzają się w warunkach koncertowych. Koniecznie wpadajcie 14 sierpnia do Hydro!

GLITTERER
📅14.08.2024
📍Warszawa, Hydrozagadka

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ GLITERRER (USA / ANTI-Records) – indie rock, post-hardcore, post punk
🌐 www.facebook.com/glitterererer
🌐 www.instagram.com/glitterererer
🌐 glitterer.com

GLITTERER | WARSZAWA | 14 sierpnia 2024, Środa, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
85 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →