GHØSTKID | WARSZAWA

GHØSTKID | WARSZAWA

2 października 2024, Środa

Klub Proxima

Żwirki i Wigury 99a, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🩸Niemiecka grupa GHØSTKID wystąpi 2 października w warszawskiej Proximie w ramach trasy promującej jej najnowszy album “HOLLYWOOD SUICIDE”!

GHØSTKID to projekt założony w 2019 roku przez Sebastiana “Sushiego” Bieslera (ex-Electric Callboy), w którym muzyk eksploruje mroczny, agresywny, a przy tym bardziej szczery i naturalny kierunek artystycznego rozwoju. Zainspirowany takimi wykonawcami jak Marilyn Manson, Fever 333 czy Bring Me The Horizon Sushi zaprosił do współpracy podobnie myślące jednostki i tym sposobem na pokładzie zespołu znaleźli się Steve Joakim (perkusja), Jappo Van Glory (gitara) oraz Danny Guldener i Stanislaw Czywil (bas), którzy wcześniej udzielali się w To The Rats and Wolves.

Muzycznie GHØSTKID to połączenie różnych gatunków – przeważa tu oczywiście bardziej metalowe, nastawione na ciężar brzmienie, ale dość wyraźnie słychać też wpływy industrialu, popu czy nawet elementy trapu. W marcu nakładem wytwórni Century Media ukazał się ich drugi w dorobku pełny album “HOLLYWOOD SUICIDE”, w promocji którego formacja wyruszy jesienią w headlinerską trasę po Starym Kontynencie. Jedynym przystankiem na niej będzie warszawska Proxima, gdzie grupa wystąpi 2 października!

GHØSTKID – Hollywood Suicide Tour 2024

📅2.10.2024
📍Warszawa, Proxima

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡GHØSTKID (Niemcy / Century Media Records) – metalcore, post-hardcore

🌐 www.facebook.com/ghostkidofficial
🌐 www.instagram.com/ghostkiddo

 

GHØSTKID | WARSZAWA | 2 października 2024, Środa, Klub Proxima

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →