GEOFF TATE x THE BIG ROCK SHOW TOUR 24 | WARSZAWA

GEOFF TATE x THE BIG ROCK SHOW TOUR 24 | WARSZAWA

8 listopada 2024, Piątek

Klub Proxima

Żwirki i Wigury 99a, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🔥Geoff Tate na dwóch koncertach w Polsce! Legendarny wokalista Queensrÿche wystąpi 8 listopada w warszawskiej Proximie oraz dzień później w krakowskim Kwadracie w ramach światowej trasy The Big Rock Show Tour 24.

Komercyjny sukces Queensrÿche na przełomie lat 80. i 90. to oczywiście zasługa wyważonych kompozycji mieszających ze sobą heavy metal z metalem progresywnym, ale również znakomitych, kipiących od emocji wokali Geoffa Tate’a. Swoim głosem, który na szybko można opisać jako połączenie barw Roba Halforda z Judas Priest oraz Bruce’a Dickinsona z Iron Maiden, zapisał się na kartach historii rocka, a w świecie muzyki rozrywkowej osiągnął chyba wszystko – ścisłe czołówki list przebojów, miliony sprzedanych płyt oraz wyprzedane, stadionowe trasy koncertowe.

Po rozstaniu ze swoim macierzystym zespołem artysta nie spoczął na laurach i kontynuuje karierę solo. O spadku formy absolutnie nie może być tu mowy – Tate z repertuarem złożonym z samych szlagierów koncertuje po całym świecie, a jego głos na żywo w naszym kraju będziemy mogli usłyszeć w listopadzie w Warszawie oraz Krakowie!

📻Patronem koncertów jest Antyradio

GEOFF TATE x THE BIG ROCK SHOW TOUR 24
📅8.11.2024
📍Warszawa, Proxima

📅9.11.2024
📍Kraków, Kwadrat

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody:bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡GEOFF TATE (USA)
🌐 www.facebook.com/GeoffTateOfficial
🌐 www.instagram.com/geofftateomc
🌐 www.geofftate.com

 

 

GEOFF TATE x THE BIG ROCK SHOW TOUR 24 | WARSZAWA | 8 listopada 2024, Piątek, Klub Proxima

Biletomat.pl
139 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →