FLOWERS - #SPRINGsoulJAM

FLOWERS – #SPRINGsoulJAM

17 marca 2023, Piątek

KIJ - Multitap & Cocktail Bar

Stefana Jaracza 45, Łódź

Start: godz. 20:00

Podziel się:

SIEMA!
Przygotujcie się na wiosnę w bujającym klimacie!
Na scenie zagramy nutki które rozkołyszą Wasze biodra i rozgrzeją serducha!
A będziemy w niezastąpionym składzieee!:
ZUZA WYSOCKA – wokalistka.
Autorka tekstów, kompozytorka. Po wygranej w programie muzycznym „Mini Szansa Na Sukces” jej droga muzyczna trwa i coraz intensywniej się rozwija. Zuza ukończyła wokalistykę jazzową w PSM II stopnia w Poznaniu a obecnie studiuje produkcje muzyczna na Akademii Muzycznej w Łodzi. Jej serce oddane jest brzmienia soulowym, bluesowym, R&B, dlatego w swojej twórczości inspiruje się owymi gatunkami muzycznymi. W marcu odbędzie się premiera jej najnowszego singla, a niedługo potem całej autorskiej epki.
ADAM JELENIEWSKI – gitara.
Zaliczany jest do grona najbardziej utalentowanych gitarzystów młodego pokolenia. Studiując na Akademii Muzycznej w Łodzi doskonali warsztat pod okiem czołowych muzyków polskiej sceny jazzowej. Na co dzień współtworzy liczne projekty (m. in. z Marylą Modzelan oraz Teatrem Proscenium), z którymi regularnie występuje. Doskonale odnajduje się w wielu stylach muzycznych, łącząc w swojej grze elementy funku, soulu i jazzu.
MARTYNA MUCHOWICZ – klawisze. Martyna jest pianistką jazzową oraz kompozytorką. Jest absolwentką szkoły muzycznej I i II stopnia w Poznaniu. Aktualnie studiuje na Akademii Muzycznej w Łodzi.
Jej największą muzyczną inspiracją jest Hania Rani.
Martyna tworzy własne kompozycje fortepianowe. Jest laureatką 3 miejsca w konkursie kompozytorskim Młody Generator.
KASIA SCHMIDT – PRZEŹDZIECKA – bas. Basistka urodzona 8 lutego 2001r w Poznaniu. Obecnie studentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego. Swoją edukację muzyczną rozpoczęła w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st, początkowo grając na fortepianie, później będąc na kierunku lutnictwo, a w ostatnich latach na gitarze basowej.
DANIEL MIKOŁAJEWSKI – perkusja. Na perkusji gra od najmłodszych lat. Studiuje na Wydziale Jazzu łódzkiej Akademii Muzycznej. Lokalna publiczność może kojarzyć go z koncertów z zespołem The Capsize, oraz z Orkiestrą Jazzową Akademii Muzycznej. Zaskakujący progres Daniela widać i słychać za każdym razem gdy tylko wejdzie na scenę. Potrafi zagrać praktycznie w każdej stylistyce muzycznej – od jazzu po soul, funk a nawet rock!
Miejsce: KIJ, ul. Jaracza 45
90-249 Łódź
Data: 17/03/2023
Godzina 21:00
Cena:
🎫 gwarantowane miejsce siedzące (bilet wstępu w cenie) – 20zł miejsce siedzące zapewnia miejsce przy stoliku, ale nie gwarantuje rezerwacji stolika, rezerwacja stolików minimum 4 osobowych. Liczba miejsc siedzących mocno ograniczona, jeśli chcesz mieć pewne miejsce siedzące prosimy o kontakt w prywatnej wiadomości na naszym fun pagu.
🎫 bilet wstępu – 10zł

Wbijajcie, żeby poczuć z nami wiosenny vibe i wygonić zimę😁

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →