F*LK IT - Furda / Jerna / Kruh

F*LK IT – Furda / Jerna / Kruh

17 grudnia 2023, Niedziela

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 18:30

Podziel się:

Już wkrótce w kultowej Hydrozagadce spotkają się trzy zespoły gotowe rozgrzać zimową atmosferę. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, gdzie folkowe brzmienia idą w parze z rockiem, metalem i elektroniką.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
🌿 FURDA 🌿
Furda jest multi-instrumentalnym duetem, który łączy ludowe instrumenty z możliwościami cyfrowej modulacji dźwięku. Dzięki temu zabierają oni słuchaczy w trance’owo ambientowy świat gdzie mongolski śpiew gardłowy otula w tańcu polskie pra skrzypce zwane suką biłgorajską.
🎶 youtu.be/VJK06OpN6uc 🎶
🫂 www.facebook.com/FurdaBand 🫂
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
🌿 JERNA 🌿
Etniczno-metalowa formacja, wywodząca się z Krakowa. Siedmiu muzyków, w składzie: perkusja, gitara elektryczna, bas, flet, growl, śpiew czysty i lira korbowa łączy zamiłowanie do ciężkich brzmień z mocnym akcentem rodzimego folku i klimatów pokrewnych. Pierwszą studyjną EPkę zespół wydał w 2018 roku, rozpoczynając wędrówkę po stylach od klasycznych rockowo-metalowych riffów do progresywnych, skomplikowanych kompozycji, jakie tworzą w obecnym kształcie. Bardzo ciepło przyjęta przez środowisko debiutancka LP “Ćmy” (2022) z gościnną lirą Michaliny Malisz dostępna jest do odsłuchu na Spotify i Youtube.
🎶 www.youtube.com/watch?v=-WCn-Dk1ZFk 🎶
🫂 www.facebook.com/JernaOfficial 🫂
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
🌿 KRUH 🌿
Kruh krakowski zespół grający szeroko pojętą muzykę rockową przeplataną folkiem. Kapela łączy nowoczesne brzmienia z tradycyjnymi melodiami. W ich repertuarze znajdziecie zarówno znane, bardziej lub mniej pieśni ludowe, jak i utwory autorskie, a wszystko to w rockowej aranżacji. W skład zespołu wchodzą muzycy grający między innymi w takich zespołach jak Ankh, KSU, czy Living Fire.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
⏰ Kiedy: 17.12.2023 – 18:30 ⏰
🧭 Gdzie: klub Hydrozagadka – ul. 11 listopada 22 – Warszawa 🧭
🪪 Bilety: 40/50 zł – TBA 🪪

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →