Fitness – Asia „Sikorka” Sikorska

26 maja 2020, Wtorek

Online

, Online

Start: godz. 12:00

Podziel się:

Trzymajmy formę, dbajmy o ciało i dusze, mimo „zarazy”. Ja pragnę zarazić Was energią i zaprosić do wspólnych treningów całego ciała, w dużej mierze bazujących na tabacie. Gwarantuje bardzo aktywnie spędzoną godzinę, litry potu, ale też masę wyzwolonych endorfin. Każdy trening zakończony będzie sesją stretchingu, o którym wielu z nas zwyczajnie zapomina 😉

Potrzebujecie maty, ręcznika, butelki z wodą, dla chętnych – ciężarki na kostki oraz…dużo uśmiechu 😉

Asia “Sikorka” Sikorska

Urodzona w roku 1983. W wieku 7 lat rozpoczęła przygodę z gimnastyką artystyczną w CWKS Legia i w ciągu sześcioletniej kariery sportowej została m.in. Mistrzynią Polski Juniorek i pięciokrotną złotą medalistką oraz brązową medalistką międzynarodowego Turnieju Nadziei Olimpijskich.

Jako tancerka zadebiutowała na deskach ówczesnej Operetki Warszawskiej, a następnie pojawiała się w takich teatrach, jak: Teatr Buffo (“Metro”), Teatr Syrena (“Grzechy”), Teatr Na Woli (“Czerwony Kapturek, Ostateczne Starcie”), Teatr Polski, Teatr Wielki (“Turandot”), Teatr Palladium (tytułowa rola taneczno-akrobatyczna w “Ksiezniczka Szeherezada i Piraci”), Teatr Roma (“Piloci”, “Aida”). Od wielu lat bierze udział w rozmaitych programach rozrywkowych, m.in.: Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jak Oni Śpiewają, Top Trendy, Sopot Festival, Festiwal w Opolu, Sylwester z Polsatem i wiele innych.

Jej pasją, oprócz standardowego tańca na ziemi jest aerial hoop, czyli taniec na podwieszanym kole akrobatycznym oraz fitness.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/sztukawczasachzarazy/


Zobacz także