Fisz Emade Tworzywo / 05.04.2024 / Kraków

Fisz Emade Tworzywo / 05.04.2024 / Kraków

5 kwietnia 2024, Piątek

Klub Studio

Budryka 4, Kraków, Kraków

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Po dwóch latach od premiery płyty Ballady i Protesty nadszedł czas na koncertowe pożegnanie się z tym albumem! Zapraszamy na koncert Fisz Emade Tworzywo.
Kraków, Klub Studio – ul. Budryka 4 📍
05.04.2024 📅
👉 Otwarcie bram: 18:30
👉 Start koncertu: 20:00
Bilety:
🎟 Stojące:
89 zł – ulgowe – pula limitowana
99 zł – I pula – dostępna do końca 2023!
109 zł – II pula
119 zł – w dniu koncertu
🎟 Balkon:
139 zł – przedsprzedaż
159 zł – w dniu koncertu

***
Po dwóch latach od premiery płyty Ballady i Protesty nadszedł czas na koncertowe pożegnanie się z tym albumem.
FISZ EMADE TWORZYWO to jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Od 2002 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce około hiphopowej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienia i miękkie teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj, bracia stale eksperymentują, starając się jednak, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie.
Ich ostatni album, „Ballady i Protesty” to mocny powrót do korzeni muzycznej podróży zespołu – do lat 90., w których rozwijała się tak zwana muzyka miasta – hip – hop czy elektronika. To sentymentalna opowieść o brzmieniach, które były inspiracją i wskazały drogę poszukiwań. Ale przede wszystkim to płyta sprzeciwu. Pełna niezgody na infantylną, agresywną, czarno-białą politykę, na omijanie w życiu publicznym tak ważnych tematów jak prawa człowieka czy zmiany klimatyczne. I, jak zawsze u Fisza, wszystko to przekazane w mocnych tekstach, pełnych ironii, skupienia nad pędzącym nie wiadomo dokąd światem, wnikliwych spojrzeń w głąb gościa zagubionego w chaosie nieuniknionych zmian.

🟠 www.facebook.com/FiszEmade
🟠 www.instagram.com/fisz_emade_official
🟠 tworzywo.com.pl/
🟠 www.youtube.com/watch?v=bjyYNjtP-x8

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →