Filter + Belmondo / 25 III 2024 / Kraków

Filter + Belmondo | 25 III 2024 | Kraków

25 marca 2024, Poniedziałek

Kamienna12

Kamienna 12, Kraków

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Industrialno-alternatywna legenda przyjedzie do Polski na jeden koncert. Na występ projektu Richarda Patricka zapraszamy 25 marca do krakowskiej hali Kamienna12. W roli supportu grupy zagra gothic-rockowe Belmondo.

Industrial-alternative legends of Filter will come to Poland for one show in Cracow on March 25th, 2024. Their support will be a gothic-rock band Belmondo.

FILTER industrial rock, rock alternatywny:
Gdybyście musieli znaleźć ten jeden zespół, którego ikoniczne materiały idealnie sumują muzyczną charakterystykę lat 90., Filter z pewnością byłby dobrym tropem. Za sprawą “Short Bus” czy “Title of Record” grupa wrzuciła do jednego gara wszelkie formy alternatywy kojarzone z ostatnią dekadą XX wieku i bezproblemowo wyłuskała z nich samo złoto. Przepraszamy – wciąż wyciąga, ponieważ projekt z Los Angeles (już jednoosobowy – zawiaduje nim Richard Patrick przy pomocy muzyków sesyjnych) dalej znajduje porozumienie między chłodną motoryką industrialu, melancholią alt-rocka i metalem jako wisienką na torcie. Już wkrótce dostaniemy pierwszy od siedmiu lat album pod tym szyldem i nie możemy się doczekać. Poziom poprzedniego “Crazy Eyes” był bardzo wysoki, więc w przypadku jego następcy nie spodziewamy się niczego innego.
www.facebook.com/Filter
www.youtube.com/watch?v=yApB48sGfAo
www.instagram.com/filter_richard_patrick/

BELMONDO (Francja / Wielka Brytania) gothic rock, grunge:
To kapela, której członków po równo inspiruje Kasabian, jak i Killing Joke. Albo Queens of the Stone Age i Depeche Mode. Z pozbawionego klucza doboru wpływów powstało Belmondo. Formacja nie trzyma się zasad, tworząc swoje posępne hity – i słusznie. Ta młoda (powstała w 2021 roku), ale już otrzaskana koncertowo załoga chętnie pokaże wam, gdzie przebiega granica między zrezygnowaną melancholią przybrudzonego grunge’u a wampirycznym gotykiem.
www.facebook.com/wearebelmondo
www.youtube.com/watch?v=wQ0d6bxCNrE
www.instagram.com/wearebelmondo

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →