EVERGREY “European Tour”

EVERGREY “European Tour”

13 października 2022, Czwartek

Akademia CLUB

Grunwaldzka 67, Wrocław

Start: godz. 19:30

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

 

***

Jeśli by szukać pierwszoligowych przedstawicieli progresywnego metalu, to bez wątpienia traficie na nich! EVERGREY na jedynym koncercie w Polsce! Szwedzi przyjadą do Polski 13.10.2022, gdzie we wrocławskim klubie Akademia zagrają podczas trasy promującej ich ostatni album “Escape of the Phoenix”, wydany w 2021 roku. Evergrey konsekwentnie dostarczają fanom piękne dźwięki już od 1993 roku. Ich ponury nastrój, przemyślana sztuka pisania połączona z genialną wszechstronnością muzyczną to cechy charakterystyczne dla ludzi z Goeteborga. Z dorobkiem aż 12 albumów studyjnych, Szwedzi są uznanym przedstawicielem swojego gatunku, a rok 2021, mimo światowej pandemii, przyniósł im wiele dobrego – świetnie przyjęta premiera nowego materiału oraz kontrakt z wytwórnią Napalm Records, która wyda ich kolejny album, nad którym zespół już z zapałem pracuje. Wisienką na torcie ostatnich sukcesów będzie europejska trasa, podczas której wystąpią także: francuscy, progresywni death metalowcy ze stajni Metal Blade, czyli Fractal Universe oraz szwajcarsko-włoska mieszanka progresywnego metalu w postaci Virtual Symmetry.

EVERGREY “European Tour”
+ FRACTAL UNIVERSE
+ VIRTUAL SYMMETRY

⏬Oświadczenie COVID-19 do pobrania⏬

bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19

⚠️ Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌ Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: bit.ly/ZGODA_WB

📄 Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

➡ EVERGREY (Napalm Records) – Progresywny Metal / Power Metal

🌐www.facebook.com/Evergrey

🌐www.instagram.com/evergreyofficial/

🔈”Eternal Nocturnal” – www.youtube.com/watch?v=6_1HBOBrWG0

➡ FRACTAL UNIVERSE (Metal Blade Records) – Progresywny Death Metal

🌐www.facebook.com/fractaluniverseband

🌐www.instagram.com/fractaluniverseband/

🔈”Symmetrical Masquerade” – www.youtube.com/watch?v=Ry9R3HAGCmo

➡ VIRTUAL SYMMETRY – Progresywny Metal

🌐www.facebook.com/VirtualSymmetryOfficial

🌐www.instagram.com/virtualsymmetryofficial

🔈”Safe” – www.youtube.com/watch?v=UOrfLd-MTU4

🔈”Remember” – www.youtube.com/watch?v=V89NH-lyQYQ

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

EVERGREY “European Tour” | 13 października 2022, Czwartek, Akademia CLUB

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →